2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست
یه سوال چجوری به روز رسانی کردی خواهشا جواب بده 

اینجا ، پایین صفحه را بزنی، بروزرسانی میشه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
اینجا ، پایین صفحه را بزنی، بروزرسانی میشه

میزنم احخ تو تاپیکام فقط میزنه پستی درج نشده !ینی دوباره نمیاد تو صفحه تاپیکا ی جدید !

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@صدف_20    کجایی چه خبررررر

سلام عزیزم خوبی

من تازه اومدم خونه

چه خبر

این هفته بادبادک قرمز بودی؟

من دیروز و پریروز خونه مامان خیلی نشد مراعات کنم

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2731
میزنم احخ تو تاپیکام فقط میزنه پستی درج نشده !ینی دوباره نمیاد تو صفحه تاپیکا ی جدید !

خوب چونکه پست جدیدی درج نشده.. که بیاد..

میتونی اینو هم بزنی .. بالای صفحه...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

من یکی رو میخوام رقیبم باشه تو چالش گروه نارنجیم آیا کسی هست؟

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2740
من یکی رو میخوام رقیبم باشه تو چالش گروه نارنجیم آیا کسی هست؟

گلم امضای بچه‌ها  را چک‌کن،، ببین، از بچه ها کدومشون هم وزنت یا نزدیک وزنت هست.. درخواست رقابت بده😉💐

سلام قدم ۱۶۰ البته من بچه شیر میدم یه کم محدودیت دارم برای رژیم سفت و سخت عزیزم

منکه وقتی بچه شیرمیدم خودش رژیمه برام کلی کم میکنم.بعضیادیدم چاقم میشن تازه.من بچه اولم12کیلوکم کردم.بچه دومم چون مریضی بدیم گرفتم25کیلو

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
2706