2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512521 بازدید | 68299 پست
سلام مدیر جونم خوبی😍 وزن الانم ۷۸۵۰۰ جیگر هفته قبل ۷۹۶۰۰ بود. ورزش فقط پیاده روی سریع میکنم روزی ...

هم کاهشت عالیه هم ورزشت راضیم ازت خیلی هم زیاد 

بعدا ورزشارو اکی میکنیم که بتونی تو خونه انجام بدی کر چه دوتا وروجکت خودشون کلی ورزش حساب میشن😂😂😍😍🧡🧡🧡💪🏻💪🏻💪🏻

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم خوبی💛✨💛✨ کاهشت مبارک🐥 مشخصه این هفترو رعایت نکردیا😉😉 آرررره☹️☹️سرمون فعلا شلوغه😂

ممنون.کالری را رعایت کردم ولی شاید برنجم 1 یا 2 بار زیاد شده باشه،اونم در جریانی که مهمان داشتم.در کل هم کاهشم دیگه خیلی کم شده سوخت و سازم پایین.

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
عشقی تو دختر🤩🤩🤩🤩🤩🤩مرسی برای روحیه دادنات😘😘😘😘😘

🧡🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2728
منم ی زمانی ۵۸ کیلو بودم بازم تپل بودم ولی یادش بخیر بهتر از الان بود خوبیش اینه یشمی ب وزن گیر نمید ...

اییییییش😑😑😏😏😏😏 اون که اینجوری میگه مراقب سلامتیت نیست میخواد فشار خون و قند اینا بگیری بره یه دونه دیگه رو بگیره 😎😐🤣ولی دسته بزن چون خییییلی من و بچمووووون☺️☺️☺️☺️براش مهم هستیم میگه عشقم رو فرم باش 🤩دیشب بچه دار شدیم😐😐😐😐😎😎🤣🤣🤣🤣🤣آنا نفهمه صلوات 

بچه هایی که عضو‌ نیستید ولییی همرا تاپیک رژیم میگیرید

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

🟡🟠🔵🟣🟣🔴🔵🟢🟡🔴🟣🔵🟢

لطفا تو‌ اعلام وزنتون، سرگروه را تک‌نکنید.... فقط کسایی تک‌میکنندکه داخل لیست وزنی هستن🌸

میتونید رقیب هاتون را تو‌ی گزارش ها و وزن هاتون تک کنید😉

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@آسنات99   وزن# وزن اولیه۱۰۸ وزن هفته قبل۹۸/۷۰۰ وزن این هفته۹۹ عزیزم این هفته کم که ن ...

سلام خوشگلم بیاماچت کنم اخماتوبازکن😘😘تازه شروع کردیم این هفته روعالی شروع کن یکشنبه کاهش خواهی داشت😍💪💪

2740
خواعش میکنم تگم کردی؟چون تو اعلاناتم چیزی نیومده ک وارد کنم..بفرست واسم

سلام عزیزم 

وزن شروع             وزن الان             وزن هدف

۷۰                         ۶۲.۲۵۰                 ۴۰

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵

@فندق_فسقلی    

امروز وزن کردم شدم ۷۷ هوراااااااااااااا😍😍😍😍😍😍

قبلش وزنم رو اشتباه گفته بودم ۷۸

در واقع ۷۸۵۰۰ بودم یعنی ۱۵۰۰ کم کردم😍😍😍😍😍😍

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
🧡🧡🧡🧡🧡

شرمنده عزیزم من یه بار رفتم روی وزنه ۷۷.۵ هستم یه بار ۷۷.چیکار کنم؟

وزنم دیجیتالی نیست.

@شب_بیدارم    

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
ممنون.کالری را رعایت کردم ولی شاید برنجم 1 یا 2 بار زیاد شده باشه،اونم در جریانی که مهمان داشتم.در ک ...

اگر دوسداشتی گزارش بده تا ایرادت برطرف بشه

اره امان از مهمانداری🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

منم کاهشم همیشه کمه چون تنبلی تخمدان دارم...تلاش میکنیم کار نشد نداره که🤷🏻‍♀️😍😍😂💛

به حکمتش دل بسپار 🌿
اسم شما تو لیستم نیست فدات شم  امضاتم  شکل امضای گروه نیست عزیزم‌که  عضو خاموشی آیا ...

سلام گلم دیروز بهتون پیام دادم فک کنم ندیدی.تازه عضو شدم اگه جا داری منو عضو گروه کن 

وزن اولیه73ایشالله هفته بعد خوشحالی میکنیم

هدفم تا اخر اذر 62

تاریخ شروع رژیم1402/01/25 وزن شروع80