2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست

سلام به همگی دوستان الهی همتون کاهشتون پایدار باشه الهی امین،،،،،لطفا سرگروه گلم شب بیدارم تک کنید لطفا،،،،، سرگروه مهربونم اینم کاهشم من 77بودم الان 76شدم

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
سلام عزیزم🌻🌻🌻 کاهشت مبارک💛🐥 کی گفته خوب نیست؟ فرزندم هنوز یک هفته نیست شروع کردی مطمعن باشهفت ...

مرسی عزیزدلم 💛💛💛خدارو شکرپس خوب بودم الکی چقدر ناراحت شدما🤗 انشالله باکمک شما بهترین💛💛💛💛💛💛💛💛

از بامدادخمار جونمم ممنونم😘😘😘😘😘

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وایییی بچه هاااا😰😵

دوستم فهمیده رژیمم میخواد اذیتم کنه😡

ببینید برام چی فرستاده😒😬👇👇

💙گروه آبی ✿✼:*゚:.。..。.:*・゚゚・*وزن فعلی : 55 😣 وزن هدف 48 😍 قد : 160 ■□■□■□■□■ من میتونم چون من لایق بهترین ها هستم. 😉😁💪💪💪
2731
@آسنات99     سلام عزیزم 😘🌹❤🌹😍 واییییی نمیدونی چقد خوشحالم😁😅 دارم فکر اگه قراره ه ...

سلامممم خوشگلم ازخوشحالیتون منم خوشحالم😘💃💃💃💃💃کاهشت مبارکک وپایدار💛♥💜💙💚 انشاءالله که زودی به هدفت میرسی💪💪

وزن شروع    هفته پیش     فعل         هدف

95              ۸۰.۵۰۰          ‌  ۸۰              68

@شب_بیدارم    

@سمیه1396    

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
سلام به همگی دوستان الهی همتون کاهشتون پایدار باشه الهی امین،،،،،لطفا سرگروه گلم شب بیدارم تک کنید ل ...

گلم برات تک میکنم...کاهشت هم مبارک🥳🥳🥳

@شب_بیدارم      👆👆👆👆👆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ای ول خب پریودی خودش وزن کاذب نشون میده پس مطمئن باش بیشتر کم کردی دوستم😍😍 ماشالا بهت اصن پرچم قرم ...

خداکنه 🤣 امید دارم به کاذب بودنش اخه خیلی دقیق رعایت کردم روز فست هم ۵۰۰ بستم کالریمو ورزشم کردم 😲

وایییی بچه هاااا😰😵 دوستم فهمیده رژیمم میخواد اذیتم کنه😡 ببینید برام چی فرستاده😒😬👇👇

💙گروه آبی ✿✼:*゚:.。..。.:*・゚゚・*وزن فعلی : 55 😣 وزن هدف 48 😍 قد : 160 ■□■□■□■□■ من میتونم چون من لایق بهترین ها هستم. 😉😁💪💪💪
سلام گلم🌸 بدن همیشع یه جور نیست.. بعضی وقتا به حای وزن، سایز کم میشه.. و اینکه شاید بدنت به ...

آخه دیروز خودمو وزن کردم شده بودم ۵۷/۶۰۰.،،امروز ۵۸😪😪😪

باشه عشقممممممم 😍😍😍 ممنــــــــــون🐥🐥🐥🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام به همگی دوستان الهی همتون کاهشتون پایدار باشه الهی امین،،،،،لطفا سرگروه گلم شب بیدارم تک کنید ل ...

@شب_بیدارم    

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
خداکنه 🤣 امید دارم به کاذب بودنش اخه خیلی دقیق رعایت کردم روز فست هم ۵۰۰ بستم کالریمو ورزشم کردم 😲

پس مطمئن باشششش 😄🚩

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  
وزن شروع    هفته پیش     فعل         هدف 95     & ...

عالیه👏👏👏

‌ورزش داشتی هر روز؟؟ 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸