2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512505 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم به منم همینو گفتن. ما حتما به هدف میرسیممممم. 

😀🧡🧡🧡🧡

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2728

@سمیه1396    

@فندق_فسقلی    

@آسنات99    

سلام خوشگلای خودم 😘😘😘😘😘😘

چالش.پاییزی#  

🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁

🍀 الهی ب امید تو 🍀
💚 گزارش امروز 😃
💚 صبحانه نان+پنیر+گردو و خیاروگوجه +۱تخی
💚 ناهار ۱ کباب تابه +۱ کفگیر پلو با سالاد
💚 شام ۱چهارم تافتون +ارده شیره
💚 میانوعده میوه
💚 چای سبز با دارچین ۱ لیوان ،۱نسکافه
💚۴۰ دقیقه پیاده روی
مجاز ۱۱۰۰
یکمم ریزه خواری داشتم پری شدم گاوه درونم بیدارشده😅

🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   
2740
عزیزم خیلی بده صبحونه نمیخوری.  نخوردن صبحونه خیلی عوارض داره

اره امروز اصلا نرسیدم گلم ۱۰بیدارشدم دیگه تندتند فقط چای گزاشتمو صبونه بچمو اماده کردم اون بیدارشد صبونشو دادم همون یک ساعت طول کشید بعدش سریع جمع کردم واسش ناهار درست کردم باز ظرفاروشستم بعدم دستمالو جاروبرقیو تاکردن لباسا و نهار بچمو دادم مولتیشو دادم یعنی ببین اصلا وقت نداشتم واسه خودم اصلا اکثر روزام اینجوریه وقت به صبونه نمیرسه دیگه امروز اینقدر کار داشتم ک بهت بگم خسته میشی از خوندنش حتی.فرداام باز همینه تازه شوهرمم ک هست دیگه بدتر بعدازظهرم ک میخوایم بچمو ببریم دکتر یعنی فردا حتی وقت ناهارم ندارم دراینحد

🔴🔴🔴🔴🔴 راهکار های لاغر نشدن صورت در رژیم اول اینکه باید بدونید باکاهش وزن کمی صورت لاغر میشه ...

بامداد جون راهکار واسه لاغر شدن صورت هم میدین؟😅

من قبقب دارم😪

💜بنفشی ام💜🦄       ..وزن اولیه:۸۳  ...قد:۱۷۰  ...وزن هدف:۶۰..
سلام عزیزم مگه وزن کردی خودتو؟؟؟😧 اول صفحه درمورد پرخوری عصبی توضیح داده بخون حتما❤❤👌👌

نه فقط حدس میزنم😪

اره خوندمشون:(

کل روز رو بخاطر کارم نشستم،این یه هفته سرم خیلی شلوغه حتی وقت نهار هم ندارم:(

کاش کاهش داشته باشم بجای افزایش:(

سمیه جان جواب دادن عادت میکنی،روده هات تنبل میشه چای سبز رو ب نظرم ی فنجون قبل و بعد از ورزش نوش ج ...

عزیزم آخه بامداد جون گفتن ققط آب بخوریم که:(

🅰️نکته : اگه تو دوره ی کاهش وزن و چربی سوزی هستید یکساعت قبل و یکساعت بعد از ورزش چیزی بجز آب نخورید 

جون بخاه خواهر رقیب چیه🤩🤩🤩🤩با افتخاااار بله🤪❤ جا نمونی خواهری، صب چهل مین رقصیدم😅😅😅بجنب بجن ...

باش عشقم

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران
2706