2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512518 بازدید | 68299 پست
صبحانه كامل تَر بخور عزيزم 😋

یعنی دیگه چی بخورم که کاملتر شه؟🙃

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@آسنات99   سلام. عزیزم پدرم خونریزی مغزی کرده ومن اومدم شهرستان حالا مبگن باید اعزام بشه تهرا ...

سلام عزیزدلممم خیلی ناراحت شدم😔😢 انشاءالله به حق این ماه عزیزپدرت سلامتیش روبدست میاره🙏🙏🙏اگه لایق باشم حتماً دعامیکنم🙏🙏نگران اینجا نباش منتظرت هستیم تابرگردی💙💙💙 

2731
چ بد شده اینجوری😬😬 برو ازش معذرت خواهی کن بگو اون روز عجله داشتیم خیلی دادگاه تعطیل میشد

اصلا روم نمیشه تو چشاش نگاه کنم یا حتی زنگ بزنم خیلی بد شد

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 

@بامدادخمار    

سلام الهه جان .صبحت بخیر.

میش سایزاتو بزاری ب خصوص دور ران و ساق پا.ممنون

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤

هلوووووو

صبحتون قشنگ کمر باریکلای آینده😍

من صبحونمو توپ زدما 😁

60گرم سنگک+1نیمرو+2قوطی کبریت پنیر +1چای=343تا خدا بده بزکت😁😂

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
سلام ساندويچ بندري🤣🤣🤣 چطوري عشقم  طفلت خوبه؟؟؟😒

😂😂😂

خوبم فدات🐥

طفلمم خوبه...این چند روز بخاطر عضوگیری ک همش گوشی دستم بوده طفلم بهانه میگیره میگه دیگه حواست ب من نیست😂😂....روز پنجشنبم زودتر از سرکار اومد از جفتم تکون نمیخورد🤭🤭

راستی چرخ گاری ناصر رو تو خیابون دیدم،،اینورا چیکار داره؟🤨🤨

به حکمتش دل بسپار 🌿
2740
انشاءالله 🙏🙏🙏🙏جوجه اتوازالان قربون چه نازییی هم داره خوبیادیگه فندق😍😍😍😍

😂😂😂😂😂😂

بابا دیگه بیش از حد ناز میکنه این فندق ما🤭🤭🤭

یکم بی محلشکنم تا بیفته دنبالم🐥

ای خدا قررربونش 😍

به حکمتش دل بسپار 🌿
😂😂😂 خوبم فدات🐥 طفلمم خوبه...این چند روز بخاطر عضوگیری ک همش گوشی دستم بوده طفلم بهانه میگیره م ...

فرستادم پي اذوقه خواهرررر

تو عمارت و علي الخصوص حرمسرا اذوقه كم اورديم😝

دوست دارم طفلت رو بزنم نميدونم چرااااا😂😂😂😂

فرستادم پي اذوقه خواهرررر تو عمارت و علي الخصوص حرمسرا اذوقه كم اورديم😝 دوست دارم طفلت رو بزنم نم ...

مگه اونا قحطی اومده😂😂😂😂

ما آذوقه هامونو ب کسی نمیدیم🤪

خواهر چرا غلاماشو نفرستاده خودش اومده😏😏😏

به حکمتش دل بسپار 🌿
ب طفلم چیکار داری😂😂😂😂😂😂😂😂

فندق جان شما هم وزن من بودین فقط من 2 سانت از شما کمترم الان خیلی لاغر نشدی بدنت خراب نشده یا صورتت؟؟ 

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
عشقم ٢٠٠ تا واسه صبحونه كنه كالري مجازت چنده؟

ممنون از توجهت عزیزم.

کالری مجازم ۱۴۰۰ تا

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش