2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512505 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بچه ها به دادم برسین اعصابم خرابه آبروم رفت قضیه از این قراره که چهارشنبه یه اتفاق خیلی بد افتاد ...

بهشون زنگ بزن بگو شرمنده اعصابم بهم ریخته بود از جای دیگه و تشکر کن که میخواست کمکتون کنه

تو هم مثل منی تو عصبانیت کارهایی رو میکنی که نباید میکردی و بعدش پشیمون میشی

اگه زنگ زدن واست سخته بهش پیام بده

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
2728
بهشون زنگ بزن بگو شرمنده اعصابم بهم ریخته بود از جای دیگه و تشکر کن که میخواست کمکتون کنه تو هم مثل ...

بخدا خیلی خجالت میکشم همش تقصیر خواهرشوهر لعنتیم بود نگفت که زنگ زده ازش کمک خواسته میخوام یه جوریم پای خواهرشوهرم وسط باشه ولی هرچی فکر میکنم به نتیجه نمیرسم

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
2738
سلام روز جمعه همگی بخیر ...صبحانه من یک کف دست نون بربری...نصف تخم مرغ نیمرو ..چای مشکی خرما 150 تا ...

سلام عزیزم چای مشکی ت تو حلقم 😂 😂 عالیه همین فرمون برو جلو 💪 😍 

منم 60 گرم نان گندم یک قوطی کبریت پنیر گردویک ونیم عدد چای سبز با نصف حبه قند دو تا فندق سه تا بادوم 😍 😍کلش 340 تا 

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
بخدا خیلی خجالت میکشم همش تقصیر خواهرشوهر لعنتیم بود نگفت که زنگ زده ازش کمک خواسته میخوام یه جوریم ...

نه گلم این کارتم اشتباست

بعدا مجبور میشی از خواهرشوهرتم معذرت خواهی کنی

کاری که خودت کردی رو گردن بگیر و از هیچی نترس

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
وای بچه ها به دادم برسین اعصابم خرابه آبروم رفت قضیه از این قراره که چهارشنبه یه اتفاق خیلی بد افتاد ...

چ بد شده اینجوری😬😬

برو ازش معذرت خواهی کن بگو اون روز عجله داشتیم خیلی دادگاه تعطیل میشد

سلام به همگی ،صبح زیباتون بخیر .

خب من امروز صبح رو با یه لیوان آب و لیمو و دارچین شردع کردم👌

صبحانه هم ۴۵ گرم نان ، ۲۰ گرم پنیر ، ۱ عدد گردو ، جمعا ۲۰۰ کالری🤗😍

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 
خاك عالممممممم😂😅😅😅 تنها واهش اينه كه بري مستقيم ازش معذرت خواهي كني  و بگي من اصلا متوجه ...

وای دیانا از خجالت میخوام زمین دهن باز کنه به شوهرم گفته بود از همه انتظار داشتم ولی از هستی نه 😭

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
2706