2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست
پودر میزدم ولی زنداداشم وسوسم کرد امروز موم زدم خیلی درد داشت پدرم در اومد 🤣

نکن پوستت به خاطر کشیده شدن شل میشه به مرور زمان از من گفتن بود نکن

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم رقیب میخوام رقیب جان کجایی 😭 😈😈😈😈😈😈😈

اگر هنوز بی رقیبی من هستم بسم الله

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

گروه نارنجی کلا همه بیاین باهم رقابت کنیم این طوری بهتره چون هر روز یکی به ما اضافه میشه هرکی موافقه لایک کنه اسمشو تو یه کاغذ بنویسم

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
 بابا یه روز خراب بشه اصلا... چیزی نمیشه که.. اصلا بزار به حساب یه شوک😉 به جاش حسابی رعایت کن ...

همه موارد😂😂😂😂

باشه عجقم😘

یچیزی  من یه حلوایی درست کردم از روز اول پری تا بیستم ناشتا باید بخورم مثل کوفت میمونه یه قاشق میخورم هر روز...موادشم یه بشقاب رطب تازه روغن،5قاشق آرد گندم،دارچین زنجبیل فلفل سیاه میخک زیره سیاه خسرودار 🤢🤢🤢 ن چاقم کنه🤭🤭🤭

به حکمتش دل بسپار 🌿
2740
@شب_بیدارم   دوستمون کارت داره

ممنونم گلم

سلام فاطمه جون نمیدونم والا فقط دلم میخواد بخورم همش نمیخورم دست و پام میلرزه 

نگین ب چیزی فکر نکن..بیخیال باش همچی درست میشه

من این ماه دقیقا شنبه قبلی رفتم دکتر گفت متاسفانه کاری ازم دیگه برنمیاد دیگه دارو روت جواب نمیده برو مرکز نازایی......

اولش داغووووووووووون بودم اینجا با بچه ها درددل کردم آرومتر شدم.....سپردم فقط ب خدا.....و الان آرومم

گلم توکل کن❤❤❤❤

به حکمتش دل بسپار 🌿