2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512654 بازدید | 68299 پست
ان شالله دوباره کم میکنیم من تا ۶۴ اومدم پایین دوباره ول کردم الان ۷۵ شدم😕😕😕😕😕

منم تا 67 رفتم ولی الان 78 شدم متاسفانه ولی میرسونم به 65 حتما 😍

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍

@شب_بیدارم     سر گروه عزیزم من امروز خگخ بودم و با ۱۰۰۰ تا کالری بستم فقط چند تا سوال یکی اینکه کالری که حساب کردم ۱۶۰۰ میشه زیاد نیست? و امروز خیلی بلال خوردم اشکالی نداره 

گروه نارنجی وزن شروع چالش ۸۵🙁 وزن الان ۸۳🙂وزن هدف اول ۸۰💛وزن هدف دوم۷۵💛وزن هدف سوم ۷۰😃🤩🤩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام فاطمه جان ببخشید من اینقدر از شما سوال می پرسم و واقعا گیج شدم تو توضیحات اول تاپیک نوشته بود ...

سلام گلم...بچه ها برای انگیزه گرفتن دوستای هم وزنشون رو پیدا میکنن و بهمدیگه گزارش میدن ک رقابت کنن

چرا نمیتونی عزیزم؟

به حکمتش دل بسپار 🌿
2731

من وقتی کم می کنم اصلا برنمی گردم به خاطر بارداری چاق میشم می خوام برگردم هلاک میشم 

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه

صدف ،،،ما 5نفریم داریم رقابت می کنیم اونا هم گروه نارنجی هستن

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
2738
صدف ،،،ما 5نفریم داریم رقابت می کنیم اونا هم گروه نارنجی هستن

چجوری باهم رقابت میکنید منم میام

گروه نارنجی وزن شروع چالش ۸۵🙁 وزن الان ۸۳🙂وزن هدف اول ۸۰💛وزن هدف دوم۷۵💛وزن هدف سوم ۷۰😃🤩🤩

شب بیدارم سرگروه نارنجی ها گروه پاییز ملکه ی پاییز بیا ببین من چه کردم امروز فقط هویج وکاهو خوردم بعدش یک ساعت بکوب ورزش ،،،نمی تونم تکت کنم ای خداااا یکی واسم تک کنه 

شب بیدارم سرگروه نارنجی ها گروه پاییز ملکه ی پاییز بیا ببین من چه کردم امروز فقط هویج وکاهو خوردم بع ...

@شب_بیدارم   دوستمون کارت داره 

چجوری باهم رقابت میکنید منم میام

هرشب به کالری که خوردیم نگاه می کنیم یکشنبه ها خیلی مهمه که همدیگرو تک می کنیم ببینیم کی بیشتر کم کرده اونم. با مدرک عکس از روی ترازو

2706