2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512930 بازدید | 68299 پست
اینم شانس مااایه 😂😂😂  شوهر من فقط گیرش رو‌موهام و اینکه بینیمو عمل نکنم  بقیه رو‌ ...

اهان درجه سختی شوهر شمام مثلا رو ۴۰ برا من رو ۱۰۰

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
خوشبخت بشی عزیزم 🥰🥰🥰

شما ورزش چی قرار انجام بدی؟؟

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهه منم تبیه کن اول هلم بده شروع کنم 😅😅😅بعدشم رو همون وزن بمونم نمیدونم چرا نمیتونم استارت بزنم& ...

بزار دارم میرم اومدم دارم برات 😈🔫

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
شما ورزش چی قرار انجام بدی؟؟

قبلا حلبقه میزدم پیاده روی میکردم و چالش هارو انجام میدادم خیلیم خوب جواب میداد مخصوصا حلقه اما الان تو اقدامم نمیتونم حلقه برم همون پیاده روی و چالش ها البته ورزشای سبک نباید دراز نشتو شنا و پلانگ اینا رو برم 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
اهان درجه سختی شوهر شمام مثلا رو ۴۰ برا من رو ۱۰۰

😂😂 آره چهل و هفتاد پنج صدم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام گلم. ببخشید ریپلای کردم اما چون تجربه داشتم گفتم جواب بدم. من الان دو دوره اس دارم با اپ کاهش ش ...

وای مرسی عزیزم که گفتی ، امیدم بیش تر شد 😀🧡🧡🧡

شمام نارنجی هستین ، اگه رقیب ندارین بیاین با هم رقابت کنیم گزارش بدیم😀🧡

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
دوبار 🙈

بعد شکمت یعنی زیر ناف مخصوصا افتاده شده یا تخته؟

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
قبلا حلبقه میزدم پیاده روی میکردم و چالش هارو انجام میدادم خیلیم خوب جواب میداد مخصوصا حلقه اما الان ...

انشاالله موفق باشی.شما ک قصد بارداری داری سعی کن تو رژیمت مقوی بخوری .و اینکه مولتی ویتامین و یدوفولیک فراموش نش

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
اخه نوشته بودن شیره میشه منم خوردم‌ چون دور اوله شروع کردم با گروه نمیدونستم چی لازمه یا نیست. سالاد ...

کجا نوشته ندیدم ولی شیره و ارده نمیشه کلا هرچیزی حرارت دیده نمیشه دیگه بدون خودت

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2706