2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست
ما میتونیم😈😈😈

انشالله.شما مجردی؟؟؟

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
بعضی از مردا میبینی ول هستن میگن خانومم برو هرکار دوس داری با بدنت با موهات با لباسات بکن اینقدر خوش ...

اینم شانس مااایه 😂😂😂 

شوهر من فقط گیرش رو‌موهام و اینکه بینیمو عمل نکنم  بقیه رو‌ وله 😬

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

پاییزییان هستم

قد ۱۷۰

وزن تا ۱ماه پیش ۸۵

وزن هدف ۶۵

@فندق_فسقلی    

صعود به گروه نارنجی  ۹۹/۹/۱۰،مطمئنم به چیزی که میخوام میرسم  قد۱۷۰ 👈 وزن شروع ۸۵👈 وزن هدف ۶۵👈 وزن فعلی ۸۰. شروع چالش پاییزی از۹۹/۷/۱ ما زنده به آنیم که آرام نگیریم، موجیم که آسودگیه ما عدم ماست
2728
قبلاعضوبودی ووزن کم کردی گلم؟یاخاموش میخوندی

عضو بودم عزیزم تقریبا ۲ ماه هم خاموش بودم ولی تایپیک دنبال میکردم بخاطر نکته ها و چالش های جدید

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
اینم شانس مااایه 😂😂😂  شوهر من فقط گیرش رو‌موهامه بقیه رو‌ وله 😬

الهه منم تبیه کن اول هلم بده شروع کنم 😅😅😅بعدشم رو همون وزن بمونم نمیدونم چرا نمیتونم استارت بزنم 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
عالی🌹🌹🌹🌹👌👌👌😘😘😘😘

ممنون عزیزم 😘😘🙏🏼💋

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738
سلام خانومی میشه من رقیب شما باشم چون قد ووزنمون تو یه مایه هست واز شمادانگیزه بگیرم

سلام عزیرم.اره چرا ک نه..قدت چقده،وزن الان و هدفت؟

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
فدات نه گلم من متاهلم شما چی 

یک عدد متاهل😊😁

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
خیلی هیکلت قشنگه خوشبحالت🥴😍😍😍😍

ممنون عزیزم 

🙏🏼💋♥️♥️

ای بابا....بگیر بزنش خدایی خیلی رو اعصابه این کار

😂😂😂😂نوشابه نوتلا چیپس و پفک میاره جلوم میخوره بعدش میگه رژیمو بیخیال بابا میخوای حامله شی به خودت برس بدبخت 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
شوهر ابجیمم خیلی حساسه.....به نظر من که خیلی بده من اصلا تحمل ندارم شوهرم بهم بگه موهاتو کوتاه نکن ...

چی بگم والا 

هر کسی ی مدل شوهرم ن میذاره سر کار برم ن میذاره کار خاصی بکنم هیچی الانم میگه لاغر نکن

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
برو دنبال كارت ديگه 😂😂😂 پيراهن صورتي معروف😎😜

باشه هول نده دارم میرم پیرهن لمه ای 😂😂😂😂

2706