2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
دیشب خیلی منتظرتون بودم.....خودمم هرکاری کردم نتونستم تگتون کنم..... پس هر شب گزارش نمیدیم  و ...

اره

اینطوری بهتره😍

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن من ۲۵ کیلو همینطوری لاغر کردم😂 تازه یه وعدمم حذف میشد خود به خود ولی صبح زود بیدار شدن خوبه صبح ...

خب خداروشکر روحیه گرفتم😘😘

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
هدفت خیلی پایین خب گلم.....من خودم پارسال ۷۰ شدم همه میگفتن خیلی لاغری ولی من دوس داشتم....با اینکه ...

منو چی میگی که میخوام بشم ۶۰

باقد ۱۷۵

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩
2731
منو چی میگی که میخوام بشم ۶۰ باقد ۱۷۵

اااع.عزیزم هم قدیم که😘😘😘

نه ۶۰ خیلی کمه بوخودا

من استخون ببندیم درشته.....دیگه ۷۰ شده بودم حس میکردم چیزی نیس اب کنم

البته وقتی ازدواج کردم ۶۵ بودم.....ولی خب آدم وقتی زایمان میکنه کلا هیکلش تغییر میکنه اونموقع خیلی خوش هیکل بودم....اگه نگی خودشیفته س البته😆😆😆😅😅😅

😍😘😘 مرسی ،،همش استرس دارم که با لاغری بدنم بیشتر شل و افتاده میشه چون همین الانم در اثر کاهش وزن ...

نگران نباشه باورزش فرمدهی ۸۰درصدش درست میشه.چندصفحه اول تاپیک رویباردیگه بادقت بخون الهه برای جلوگیری ازشل شدن پوست توضیح داده🌼🌼🌼

@سمیه1396    

@فندق_فسقلی    

@آسنات99    

سلام خوشگلااااا😍😍😍😍

چالش.پاییزی#  

گزارش#  

🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁

🍀 الهی ب امید تو 🍀
💚 گزارش امروز 😃
💚 صبحانه ۳ تا نون تست جو +پنیر +گردو +۱ ق چ ارده شیره
💚 ناهار ۲ عدد نون تست جو با پنیر و سبزی
💚 شام شیر با دارچین و عسل
💚 میانوعده میوه و آجیل و کشمش و شکلات تلخ
💚 چای سبز با دارچین ۲ لیوان ،قهوه ۱ لیوان
💚💚 ورزش امروز و فردا فیتیلم 😁💚💚
💚 فقط چالش چوب و روسی و شنا رو میرم 😊

💚 مصرفی ۱۱۰۰

🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁

امروز زیاد میل ب خوردن ندارم خداروشکر 😆از اتفاقات نادر در طول زندگیمه🤣🤣🤣🤣🤣

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   
دیگه دیشب از این بیشتر نشد گلم 😊 خدا نکنه استپ شم😢 توی این چن ماه با کالریای متغیر تونستم 9کیل ...

انشاءالله که استپ نمیشی ولی الان کالریتوپرنکنی وزنت که کمتربشه بدنت به کمخوری عادت میکنه سخته میشه کاهشت🌼🌼🌼

2706