2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512497 بازدید | 68299 پست
به منم راهکار بده😁

رژیم گرفتم ورزش کردم رفتم باشگاه 

ولی میدونی چیه ادم خودش تغییرات خودشو کم میفهمه😐🤔

سایز ۴۶ تنگم بود ۴۸ بودم شلوار ۵۲😶🤦‍♀️

الان شلوار ۴۰.۳۸

مانتو ۳۸

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بچهها من برای بار دوم صبحانه خوردم ☹☹☹☹😒😒چرا اینطوریم اخه من اصلا مثل قبلا ها انگیزه ندارم 

چرا دوباره صبحانه

میان وعده  میوه میخوردی

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی از من چاقتر وجود داره؟😕

آره من وقتی 97 کیلو بودم

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
رژیم گرفتم ورزش کردم رفتم باشگاه  ولی میدونی چیه ادم خودش تغییرات خودشو کم میفهمه😐🤔 سایز ۴۶ ...

ماشالا بهت👏👏

الان دیگه عالی هستی 

چن تا کم کن برو تثبیت

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 
2731
کسی از من چاقتر وجود داره؟😕

اره من ۸۰ کیلو بودم با قد ۱۵۳😂

تو ک خیلی خوبی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
چرا دوباره صبحانه میان وعده  میوه میخوردی

ساعت ۹ صبحانه خوردم الان باز ضعف کردم نو پنیر خوردم ☹اصلا ه س کردم یه لحظه بخدا نمیدونم چمه خیلی تند تند ضعف میکنم دستو پام میلرزه سر گیجه میگیرم بخاطر همین اصلا نمیتونم رو رژیم وایسم 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
ماشالا بهت👏👏 الان دیگه عالی هستی  چن تا کم کن برو تثبیت

❤❤❤

دیگه باید برم باشگاه و فرم دهی بدن

این مرض بره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
من 17 کیلو اضاف دارم رقیب بشیم ؟؟

آره خوبه هردوتا گروه زردیم😍

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
ساعت ۹ صبحانه خوردم الان باز ضعف کردم نو پنیر خوردم ☹اصلا ه س کردم یه لحظه بخدا نمیدونم چمه خیلی تند ...

خرما بخورشاید قندت میفته

حواستو پرت کن

فیلم بیین کتاب بخون

اب بخور اب معده رو پر میکنه مغز گول میخوره فکر میکنه پره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من لاغر نیستم هم وزن شمام تقریبا 77/850 گرم هدفم فرق مبکنه چون قدم بلنده 70  هدفمه مناسبه زیادی ...

خب نسبت به من لاغرتری دیگه عزیزم چون قدت خیلی از من بلندتره😍

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
سلام سرگروه جوني  ما هم تو اين چالش هستيم ديگه؟ فقط يه سوال نميدونم يه مدته كه زودتر از خواب ...

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

👈👈👈راه های حفظ کالری روزانه

✔️کوچک کردن سایز بشقاب و‌قاشق.. استفاده از چنگال به جای 

قاشق

✔️نوشیدن حداقل ۸ لیوان در طول شبانه روز

✔️نوشیدن ۱ لیوان بزرگ اب ولرم قبل وعده ی اصلی

✔️خوردن سبزیجات به همراه غذا

✔️داشتن میان وعده های متعدد حاوی : مغزها، میوه ها ، لبنیات و شیرینی های طبیعی و...

✔️مصرف غذاهای سیرکننده و حاوی فیبر

✔️هیچ وعده ی غذایی را حذف نکنیم، مخصوصا شام را هیچ وقت حذف نکنید که باعث ضعف در فردای ان  روز میشه..

✔️حساب  کردن کالری مواد غذایی کلِ روز،  در ساعات اولیه صبح
انتخاب غذاهای کم کالری ، برای کسایی که دوست دارند  زیاد بخورند..

✔️در وعده ی صبحانه، مقداری نون بخورید که جلوی ضعف را در طول روز را میگیره.

✔️ظرف میوه و سالاد همیشه اماده دمِ دست باشه، که در صورت گشنگی، به سراغ ظرف سبزیجاتتون  برید نه سرِ قابلمه!

✔️بطری اب مخصوص خودتون هم همیشه دم دستتون باشه!

✔️ هنگام ورزش هم...خیلییی گرسنه نباشید.. چون بعدش حسابی ضعف میکنید و اشتهاتون چند برابر میشه...(نه خیلی گرسنه و نه خیلی سیر)

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خرما بخورشاید قندت میفته حواستو پرت کن فیلم بیین کتاب بخون اب بخور اب معده رو پر میکنه مغز گول می ...

بخدا همه اینا رو میدونم من خودم قبلا سر گروه بودم همه راهای قول زنی و کم خوردن و انگیزه رو از برم اما جدیدا فقط هوس میکنم میکنم نگه دارم خودمو ☹☹☹☹

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
2706