2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512531 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من كتاب دستور غذايي خگخ خريده بودم دوستم گفت چند روز بهم بده گفتم بيا واسه خودت .يكي دو بار چندتا غذ ...

😄😄😄😄 اخ گفتی اگه میگفتن باز گیاه خواری باشه ولی فقط اجاره پختن بدن بازم میشد یکاریش کرد چون میشه بدون مرغ و گوشت و تخم مرغ و کلا فراورده های حیوانی بازم یه عالمه غذا درست کرد تازه نونم نداره🙈🙈

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  

@عروسترکم   من امروز رژیم خگخ رو رعایت میکنم بجز آب رو چون نمی تونم آب نجوشیده بخورم اشکالی داره واینکه میشه از هم گروهیان یکی دو نفر که بالای صد وزنشون رو معرفی کنی برای رقابت   

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2738
بیا گلم بیا رقابت 😠💪💪💪

اخجون يكي پيدا شد

اخيش

پس از امشب تگت ميكنم خوشگلم

اتناام

٩٧ بودم شدم ٧٠ شل گرفتم شدم ٧١😁😁

ميخوام بشم ٦٧/٦٨

ممكنه كاهشم به نسبت به شما عزيزم خيلي كمو مورچه اي باشه بخاطره همين وزن اوليه اينامو گفتم

🥀🌈
من كتاب دستور غذايي خگخ خريده بودم دوستم گفت چند روز بهم بده گفتم بيا واسه خودت .يكي دو بار چندتا غذ ...

سلام رقیب جان

دیشب قرار رود همدیگرو تگ کنیم گزارش بدیم

من و شما و قطره جان و هانااااااا جان

من هر کاری کردم نتونستم تگ کنم یعنی اونموقع که می نوشتم آبی میشد ولی می فرستادم مشکی....منم پاک میکردمش

عزیزم سلام خوبی من امروز خگخ رو دارم چیا بخورم که کمتر اذیت شم

سلام ممنونم خوشگلم 😘یه نمونه خگخ که قبلاً الهه جون گذاشتن روصفحه۳۳۷گذاشتم ببین هرچیزگیاهی خام میتونی استفاده کنی آجیل خام سبزیجات میوه جات🌼🌼موفق باشی اگه دیدی باخگخ اذیت میشی نگیراجبارنیست💙💙

@عروسترکم   من امروز رژیم خگخ رو رعایت میکنم بجز آب رو چون نمی تونم آب نجوشیده بخورم اشکالی د ...

سلام عزیزم من ۱۰۵ هستم دوست داری با من رقابت کنی👋

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  
2706