2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512497 بازدید | 68299 پست
منم یاد نگرفتم نمیدونم چطوری یاد بگیرم😐😐

حلقه را بايد بزنيد تا دستتون بياد من خيلي طول كشيد الان اصلا نميفته

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@شب_بیدارم    

سلام عزیزم ص.شیر و خرما 

م و.قهوه سبز خیار نارنگی 

ن.شیر و خرما 

م و .خربزه کلوچه خرمایی  با خرما شیرین شده و شکر نداشت و قهوه تلخ و خرما

ش. سوپ جو و ماست و پودر جوانه گندم

کالری دریافتی ۱۰۳۵.کالری مجاز۱۰۳۵

ورزش یک ساعت پیاده‌روی

منم هم وزن شمام ولی تو گروه بنفش. شما ورزش هم کردین؟

آره عزیزم ولی من امروزم به فنا رفت نمیدونستم آش رشته خیلی کالری داره

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)
2731
@آسنات99   سلام سرگروه مهربونم ...من بلد نیستم خگخ..میشه بهم بگی بعدش فقط میوه بخورم ضعف میکن ...

سلام عزیزدلم😘😘خگخ اجباری نیست هرکی درتوان خودش میبینه میتونه بگیره میوه خام وخشک گردوآجیل خام.خیارگوجه کاهو.خرما.خلاصه هرچیزی که گیاهی وخامه میشه استفاده کرد🌼🌼🌼

حلقه را بايد بزنيد تا دستتون بياد من خيلي طول كشيد الان اصلا نميفته

پس سعیمو بکنم. 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2738

بچه ها شمام برای ارسال عکس مشکل دارید؟ 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
آره عزیزم ولی من امروزم به فنا رفت نمیدونستم آش رشته خیلی کالری داره

شما رقیبی ، رفیقی دارین؟؟ البته گروهم فرق میکنه ولی اگر مایه این با هم رقابت کنیم

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
عزیزم چجوری تگ میکنی من نمی تونیم😥😥 میشه اسنات جون رو واسه من تگ کنی

چشم عزیزم الان تک میکنم..

@آسنات99  

عزیزم ایشون کارتون دارن😚

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2706