2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512489 بازدید | 68299 پست
احسنت اراده ات چطوره برای لاغری

عالی قبلا وزن کم کردم شدم 68اما با وجود کرونا وزنم برگشت خورد اما این‌دفعه میتوونم و وزنمو نگه میدارم

(گروه بنفش)وزن شروع 77/300    وزن فعلی  75/500. (وطنم برگشت خورد و باز شدم 77/300 اما برای هفته جدید قوول میدم ک کاهش خوبی داشته باشم و همه رو متعجب کنم میدونم ک میتونم) وزن هدف 52

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

@شب_بیدارم    

سلام بر سرگروه عزیزمان

روز اول

صبحونه: 

یک کف دست نان بربری

یک قاشق غذا خوری مربا 

یک لیوان چای 

میان وعده:

نصف کف دست نان بربری 

یک عدد خیار 

یک عدد گوجه 

یک لیوان چای 

یک عدد قند 

ناهار:

۶ قاشق پلو کته بدون روغن 

نیمرو 

یک عدد گوجه فرنگی 

یک کاسه ماست 

یک لیوان دوغ 

میان وعده:

هندوانه ۲ قاچ 

یک عدد موز 

یک عدد کیک یزدی 

شام :

دو قاشق برنج کته بدون روغن

۳۰۰ گرم گوشت اردک 

کالری مجاز :۱۳۳۰

کالری مصرفی:۱۳۳۰

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
@فندق_فسقلی     سلام سرگروه عزیز خوووبین؟؟🤩 عزیزم من بار اول چالش رو هستم و روز خام گیا ...

سلام گلم مرسی..میوه ها و سبزیجات خام..آجیل...خرما..شیره...هر چیزی که خام باشه..بغیر از لبنیات گوشت و چیزایی که حرارت ببینن

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام‌گلم.. یعنی تو‌ جند گروه عضو شدن؟!🤨

ب من اسم دادن تو یه گروه دیگن...

منم هی منتظر ک چرا جواب ندادن....

امروز ک الهه قفل کرد پیامارو می‌خوندم دیدم ...

نمی‌دونم والا ...حداقل کاش میگفتن ک خیلیا ک دلشون میخواست جاشون بشه...

به حکمتش دل بسپار 🌿
2738
اها پس از اون ادما ك ژنتيكي لاغر هستن نيستي ؟  ديگه هر كي ي جور دوست داره  موفق باشي😘

ن اونجوری نبودم بیشترین وزنم کلا بجز زمان بارداری ۵۳بودش ک دیگه رفتم باشگاهو رسید به ۴۸ انگار من رو ابرا بودم خیلی خوب بودش اما خب یسال بعدش باردار شدم دیگه

پسته خوردم عزیزم ۵۰تا ۲۰۰تا کالری شدش.فقط،ظهر ۵تا قاشق برنج خوردم همون بقیه همش میوستو ماست کم چربو ...

افرییییین رژیمی نمونه🧡🧡🧡🧡🧡 راضیم ازت🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
راستی دوستان شما فردا چی میخورید من موندم چی بخورم همشو سالاد با میوه بخورم ایا؟

خرما ارده هم فکر کنم میشه خگخ

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
آبجی بچشممممممم    

ای جووونم😍😍😍

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
@شب_بیدارم     سلام بر سرگروه عزیزمان روز اول صبحونه:  یک کف دست نان بربری ی ...

عالی بود عزیززززدلم افرییین 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

2706