2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512552 بازدید | 68299 پست
اگ سرگروهت قبولت نکرد بیا گروهه من هدفتو کمتر کن

😂😂👌👌👌

از تو‌تا‌پیک، عکس پروفایل عضو را نگرفته..

درجا اومده سراغ خودت، از روی پروفایلت کپی کرده😅

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خگخ اختياري عزيزم 

آها ممنونم گلم😘

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببخشید عزیزم میشه بهم یاد بدی ت خگخ چیا میشه خورد خیرببینی بلت نیستم😰😢

بهتره صب پامیشی اب ولرم بخوری 

یا دمنوش با اب ولرم و کشمش یادتم باشه ابجوش نباشه ینی اب جوشیده شده 

بعدش در حد س تا سیب بخور 

۲ ساعت ۳ ساعت بعد یه نوع میوه حالا ۲ تا ۳ تا برحسب کالریت 

میوه های خشک مجازی سعی کن میوه های کم کالری بخوری در حد ۳ ۴ تا سبزیجات خیار گوجه کاهو سالاد درست کن بخور فقط سبزیجاته دیگ عسل هم مممنوعه تخم مرغ همه چی جز کشمش سبوس برنج اینا

💚
😂😂👌👌👌 از تو‌تا‌پیک، عکس پروفایل عضو را نگرفته.. درجا اومده سراغ خودت، از روی پروفایلت کپی ...

آره فک کنم دو صفحه ی اول و ی نیم نیگا انداخته رد شده😂😂😂😂😂

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2742
بهتره صب پامیشی اب ولرم بخوری  یا دمنوش با اب ولرم و کشمش یادتم باشه ابجوش نباشه ینی اب جوشیده ...

ن گلم عسل مجازه

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
من گروهم دیروز بعداز ظهر پر شده خوشگله من🥰🥰🥰

سلام گلم خوبی ،،چطوری سرگروه

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
2738
آره فک کنم دو صفحه ی اول و ی نیم نیگا انداخته رد شده😂😂😂😂😂

گفته برم سراغِ اصلی کالریشون 😂😂😂😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
گفته برم سراغِ اصلی کالریشون 😂😂😂😂

خخخخ ای داد

۸۰ ....قدم ۱۷۳...هدفم ۷۳ مرسی خانومی

سلام آسنات جون

یه سوال دارم عزیزم....من الان وزنم ۸۰ هست بعد طبق گفته بامداد خمارِعزیز وزنم ضربد ۲۰ منهای ۱۰۰ کردم که میشه ۱۵۰۰ کالری مصرفی روزانم...ولی به نظرم این مقدار کالری برام زیاده...چون من قبلا هم همین اندازه میخوردم ولی وزنم نمیومد پایین...الان چکار کنم؟؟

چون حس میکنم واقعا زیاده...بازم ممنون میشم راهنماییم کنی...مرسی

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
سلام آسنات جون یه سوال دارم عزیزم....من الان وزنم ۸۰ هست بعد طبق گفته بامداد خمارِعزیز وزنم ضربد ۲۰ ...

@سمیه1396    

اونو فقط بابد گازش بگیری

😂😂😂😂😂  کف گرگی به همراه سبیل اتشین

😂😂😂😂😂  کف گرگی به همراه سبیل اتشین

!😂😂😂

ن گلم عسل مجازه

خگخ ینی هیچگونه محصولات حیوانی نباید مصرف بشه عسل زنبور میسازه من عضو انجمن خامگیاهخاران بودم و چه حیف که ما از همچین چیزی غافلیم که چقد برا ادم مفیده و چقد جون میمونی و از طرفی وزنت کم میشه خیلی راحت و محدودیت مصرف ندارع  دلم تنگه براش 

💚
2706