2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512529 بازدید | 68299 پست
@نیلووفرآبی     شبا تکت می کنم تو هم منو تک کن هم دیگرو گم نکنیم

باشه عزیزم اسمت چند تا ااااا داره؟؟؟؟؟😁

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩
من کلی پیام  دادم اما تو هیچ گروهی نیستم    

سرگروه رو تگ کردی ببینه ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@شب_بیدارم گروه نارنجی بازم عضو میگیرن؟

دیشب پر شده بود شد 100نفر بازم تکش کن ازش بپرس 

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
2731
هیچ کدوم تازع میخام بیام

خب توضیحاتو بخون که بدونی کدوم گروهی بعد سرگروه مربوط به اون گروه رو تگ کن ببین جا داره 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
باشه عزیزم اسمت چند تا ااااا داره؟؟؟؟؟😁

بشمار  

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
2740
عالیه تو هم باش تو خودتو می تونی برسونی من 105کیلو بودم با کالری شماری و رقص شدم 77

ماشاالله بهت👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
بشمار    

@هانااااااااااااااا   الان درسته؟؟؟😁

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩
عالیه تو هم باش تو خودتو می تونی برسونی من 105کیلو بودم با کالری شماری و رقص شدم 77

ماشاالله به اراده و انگیزه ت

من پارسال ۷۶ بودم خودمو رسوندم به ۷۰ با کالری شماری و رقص....ولی بازم برگشت....من نمیتونم جلو شکممو بگیرم دربرابر شکلات و بیسکوییت😭الانم که داروی اعصاب میخورم و چاق شدم تاحالا به این وزن نرسیده بودم😭😭😭

من وشما فكر كنم بتونيم با هم پيش يريم اگه بخواين

اره چرا که نه من 18 باید کم کنم هدف اولمو گذاشتم 84

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2706