2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512954 بازدید | 68299 پست
آناهید جان فرمول با فست بهتره ها هم احتمال استپ میاد پایین هم کاهش وزنش بهتره بنظرم من تحریم و گف ...

😘❤

💙گروه آبی ✿✼:*゚:.。..。.:*・゚゚・*وزن فعلی : 55 😣 وزن هدف 48 😍 قد : 160 ■□■□■□■□■ من میتونم چون من لایق بهترین ها هستم. 😉😁💪💪💪
 سلام گلم اره بعضی میوه ها گشنگی را بیشتر میکنن😉

سلام عزیز. صبح بخیر

چه ساعتی از روز بهترینه برای ورزش؟ هم هوازی هم قدرتی

این دو تا نوع ورزش رو پشت سر هم انجام بدیم یا زمانهاشون متفاوت باشه؟

الحمدلله علی کل حال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون دیگه.. مگه توضیحات را نخوندی ؟؟؟! باید سرگروهت را تک میکردی تا وارد لیست می‌شدی!!! وز ...

سمیه اگ مشکل نداره ب نظر تو من جا دارم قبولش کنم اگ نظم تاپیک بهم نخوره چون اضافه وزنش بالای پنج کیلو هست...هر چی صلاح میدونی از نظر من اوکی هست

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
آناهید جان فرمول با فست بهتره ها هم احتمال استپ میاد پایین هم کاهش وزنش بهتره بنظرم من تحریم و گف ...

عزیزم ی سوال داشتم باید گزارش بدیم یا نه؟؟!... 

💙گروه آبی ✿✼:*゚:.。..。.:*・゚゚・*وزن فعلی : 55 😣 وزن هدف 48 😍 قد : 160 ■□■□■□■□■ من میتونم چون من لایق بهترین ها هستم. 😉😁💪💪💪
عزیزم ی سوال داشتم باید گزارش بدیم یا نه؟؟!... 

نه عزیز اجباری نیست..یه رقیب پیدا کن به همدیگه گزارش بدید

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
میشه بگین سرگروه سبزکجااااست 

جانم عزیزم؟؟؟؟

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
وای تحت تاثیر امضای قرار گرفتم افرین بهت عشقم برای خودت و بچه هات آرزوی خوشبختی و شادی میکنم 💋💋💋و ...

😍😍😍😍مرسی

😘😘من فدات

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
🌟سلام عزیز دلم  همه ی وعده هاتو بزن بعد تگش کن  ینی کالری مصرفی کل روزت.... 😊🌹

😅میدونم اینو گفتم خودم حواسم باشم ک رژیمم

من سال۹۷ از۸۶شدم ۵۵ باهمین تاپیک

الان باز شدم۶۵بعددوسال و برگشتم

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
عزیزم منوفراموش،نکنیااااااااا.سرگروه سبزکیه؟من نمیتونم تگ کنم.تگش کن لطفا

سلام عزیزم وزن فعلی و هدفتو بگو لطفا

@مرباجونی      

سلام یه نمونه خام خواری هم میگی؟ برای پنجشنبه ببینم اولین بار میخوام بگیرم. می‌دونم باید خام باشه ولی دقیقا بگید خودتون چیا ازصبح تا شب خوردید
دتاکس بخورم باید کالری میوه داخل آب رو حساب کنم؟

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
به امید ی روز خوب.  حسابی شوق دارم. همه برنامه امروز  رو از همین الان تنظیم.کردم که درگیر ...

ایولللللل من راستش رقیب سختی هستم   از 105به 77رسیدم

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
2706