2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512491 بازدید | 68299 پست
ممنون. یعنی کالری مصرفی و کالری ورزشو بگیم؟ 

خواهش میکنم...

بله یعنی گزارشی کامل از مواد غذایی که مصرف کردی

به همراه ورزش ها...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم... بله یعنی گزارشی کامل از مواد غذایی که مصرف کردی به همراه ورزش ها...

اهاااااا. 

اگ طبق برنامه گوشی ورزش کرده باشیم و تو کالری شمار نداشته باشه چی؟ 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
سلاااام وای بچه ها منو جا نندازینا ویدا هستم 😁 وزن فعلی صبی۶۷نشون داد..میخوام بشم ۶۰ ب خدا ایناب ...

سلام خوشگلم خوش آمدی😍توضیحات اول صفحه روکامل بخون شروع کن انشاءالله زودبه هدفت برسی😘🌼🌼💪

2731
سلام خوشگلم خوش آمدی😍توضیحات اول صفحه روکامل بخون شروع کن انشاءالله زودبه هدفت برسی😘🌼🌼💪

سپاااس سرگروه جان💙💙💙💙

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
نارنجی چی؟😭😭😭😭😭😫😭

نارنجی از همه زودتر پر شد☹️☹️☹️☹️☹️ 

صبر کن ببینم اگه  سرگروه زرد ۱ نفر جا داشته باشه...  قبول میکنند که عضوت کنه...

@فندق_فسقلی      گلم گفتی ۵۹ نفری..  ۱ نفر  را هم اضافه میکنی که ۶۰ سرراست بشید😊

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2738
کسی جوابگو نیست

گلم عضو‌کدوم گروه میشی؟

😂 😂 اره شانس کع اره. ولی پیگیر هم خیلی خدایی.  همش عروس ترک بیچاره رو تگ میکردم😂😂😂💔

یکی‌از نشونه های ادم موفق اینه که پیگیر اهدافش هست😉👌

2706