2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشممممم الان دارم مینویسم خیلی تاپیک جلورفته منم ازشانسم امروزمهمون داشتم😢

اخییی، عزیزممم...🌸

خسته نباشی گلم.. مرسی‌که هستی😘

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

سلام عجقم امدی😎منو یادت نره هاااا شونصد بار از صب گفتم🤕

@آسنات99    

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
2728
سلام عزیزم خوش آمدی😍😍توضیحات ۲صفحه اول روبخون امضاء وپروفایلتم درست کن موفق باشی💪💪😍

ممنونم .الان خوندم پروفایل و الان درست میکنم ولی امضا رو نمیدونم فکر کنم بلد نیستم

گروه رز زرد  💛                                                                    وزن ۶۹    قد ۱۶۷    هدف ۶۰                                                 من حتما موفق میشوم با تلاش بیشتر 💛💛
۱۶ کیلو میشه گروه زرد گروه من پره عزیزم

الهه جون من اعتراض دارم به عکس پروفایل ام چرا واسه سرگروه ها انقدر خوشگل زیبا برای ما اصلا هیچ جذابیتی نداره یه دختره است که دماغ شو هم عمل کرده واسه سرگروه ها متحرکه برق میزنه 😔😔😔😂😂😂😂😂😂😂

@بامدادخمار    

😂😂😂😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
بابا مارو یه سرگروه نابخرد حذف کرد دوماه با گروه بودم از اول فردین تا اواسط خرداد بعد نگین سرگروه مو ...

گلم هیچ سرگروهی بدون اطلاع کسی را حذف نمیکنه!!!ا

سرگروهامون احترام و ابهت دارند.. اینجوری دیگه نگیاااا..

حتمالا اون وسط‌مسطا یه غیبت صفری با کبری داشتی ننه😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740
گلم هیچ سرگروهی بدون اطلاع کسی را حذف نمیکنه!!!احتمالا اون وسط‌مسطا یه غیبت صفری با کبری داشتی ننه😁

آقا خیر نداشتم بودم بعد گفتم بهش دوتا سرگروه عوص شد سومیه اومد روز اول اخطار نداد حتی یه اخطار روز سوم هم نداد اما نگین اگه گزارش یا وزن نمیدادیم قبلش میگفت تگ میکرد یا اینکه میگفت اخطارگرفتیم اما این نگفت

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
باشد باشد🤗🤗

گلم الان چند نفری ؟میتونی ، شما هم لیستت را همین امشب ببندی🌸