2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست
 تو‌میتونی😁👍

😂

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ماهرو ۲۹سال دارم😐 یاد من ترانه ۱۵سال افتادم😅 ۶۲کیلو بودم ۲هفته پیش، ترازو ندارم، دسترسیمم بهش ...

اگ واست مهمه ک باشی و هر هفته یکشنبه وزن میدی بنویسم اسمتو تو لیست وگرن موفق باشی اگر میخای عضو باشی لمضا و پروفایلتم درست کن عزیزم بهم خبر بده و...😘😘

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2731
کالری مصرفی امروزم ۴۸۰.ورزشم یک ساعت پیادهروی ببخشید قدرتی نداشتم وقت نکردم

عالیه عزیزم افرین🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
حالا ایشالا برای شنبه با تخم مرغ جبران میکنم😜🤣

😂😂😂ما میتوانیم😂😂😂❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
راهنما جان مگه لازمه گزارش روزانه گفتن تو توضیحات لازم نیست ک؟ بعد من اول وزنم رو اشتباه زدم رفتم تو ...

گلم  بین ۱۱ تا ۱۵ میشی نارنجی.. اگه گفتن که عضوی،، پس‌درسته😉

گزارش دادن اختیاریه🌸 واسه انگیزه ی خودتون اگه دوست دارید، میتونید بدید...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740
اگ واست مهمه ک باشی و هر هفته یکشنبه وزن میدی بنویسم اسمتو تو لیست وگرن موفق باشی اگر میخای عضو باشی ...

نمیتونم..ترازو ندارم

ممنونم،🌷🌷🌷🌷🌷🌷

ببخشین وقتتونو گرفتم

ترازو میخرم و یه وقت دیگه میام💪🏻

💋💋💋💋💋💋💋💋💋

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
گلم  بین ۱۱ تا ۱۵ میشی نارنجی.. اگه گفتن که عضوی،، پس‌درسته😉 گزارش دادن اختیاریه🌸 واسه ان ...

لواش گفتن عضو. بعد گفتن نه 2 کیلو کاهش داشتی ک فک کنم اشتباه ریپلای شد. بعد گفتن عضوی پس هستم ممنون. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
سلام من ۷۸ کیلو ام می خوام بشم ۶۸💗💗

سلام 

توضیحات ۲ صفحه ی اول تاپیک را بخون و بعدش با اطلاعات کامل از خودت ، سرگروهت را تک‌کن که وارد لیست بشی🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸