2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست
من رقیبتم😊خیلی وزن هامون بهم نزدیکه😘😘😘

عههه باشه رقیب امروز ورزش کردم 💪💪

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
@آسنات99 قد۱۶۰ وزن ۷۴ وزن هدف ۶۴

گلم برات تک‌‌میکنم سرگروهت را

👆👆👆👆👆

@آسنات99    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@شب_بیدارم     من یاسمینم دویا سه بار اعلام حضورکردم نمیدونم اسممو نوشتی یانه اگه ننوشتی ...

خوشگلم ظهر ریپ کردمت گفتم عصوی که ندیدی ❤️❤️❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731

@آسنات99    

اسنات جون از صبح چند تا پیام دادم بهتون . عزیزم میشه منم عضو کنی لطفا . 

وزنم ۷۵.۸۵۰ هست . کاهش وزنم خیلی خیلی کنده هدفم ۶۶ دوست دارم باشه اما میدونم چون وزنم کم میاد پایین تا اخر چاش بشم ۶۹ کیلو هم خوبه . میشه عضوم کنی 

2738
@آسنات99    عزیزم من 11 کیلو باید کنم کنم ببخشید گروهم عوص شد. @شب_بیدارم   &nb ...

عزیزم گروه من نیستی الان دیدم ۲کیلو‌کاهش داری

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
گروه منی عزیزم  وارد لیستمی و شما اخرین نفر لیستمی❤️❤️❤️

عه ممنون 😁🤩 تو توضیحات بامداد جون گفت روزانه گزارش ندیم دیگه؟ 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
صبح نصف نون لواش ویک قوطی کبریت پنیر میان وعده هلو ناهار نصف سیب زمینی متوسط میان وعده هلو شام چ ...

گلم اگه تازه رژیمی، ماه اول را میتونی  یا فست نگیری و یا با ۷۰۰ بگیری که بهت فشار نیاد😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عزیزم گروه من نیستی الان دیدم ۲کیلو‌کاهش داری

11 کیلو دیگه من کاهش وزن نداشتم ک اصلا 

من۱۵تا۲۰کیلوباید کم کنم،،البته قبلا ۱۵تا کم کردم..الان ۸۱کیلوام

فکنم گروه زردی ب و صفخه ی دو پروفایلتو انتخاب کن وزن فعلی وزن هدفتو بن‌ویسو سرگروهتو تگ کن 

گروه قرمز❤ قد ۱۶۰ وزن شروع ۹۰😦 وزن هفته ی قبل۸۶.۵۰وزن فعلی ۸۴.۵۰۰هدف اول ۸۵ من به هدف اولم رسیدمممم💪💝هدف دوم ۸۰هدف نهایی ۵۸😍فک نمیکردم بشه،شد خدا وشکر «خداروشکر💖»  حرف اخر اینکه«خواستن توانستن است»
عه ممنون 😁🤩 تو توضیحات بامداد جون گفت روزانه گزارش ندیم دیگه؟ 

بله جان دلم🥰🥰