2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از این تکدون به اون تکدون 😂😂😂😂😂😂

امروزو فقط تگدون گردی کردیا، 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2731
55 نفر😎 باشه

گلم تا امشب بگیر تا ۶۰ تا... بعدش دیگه ببند😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
امروزو فقط تگدون گردی کردیا، 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂

فکر‌کنم‌شب ، همش خوابِ  تکدون ببینم🤣🤣🤣🤣🤣

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
😂😂😂😂😂😂😂 فکر‌کنم‌شب ، همش خوابِ  تکدون ببینم🤣🤣🤣🤣🤣

خدا قوت پهلواااان😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
سلام ممنونم عشقم😘😘خیلی ماشاءالله زیاده ولی من حتماً همه روجواب میدم 💪💪😍

تقریبی  چند تا شده 😅 

من میدونم میتونی،  تو قوی من هستی 💪💪💪