2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512642 بازدید | 68299 پست
بچه ها چجوری باید امضاء داشته باشم ؟

برو پروفایل ات اونجا هم میتونی امضاء تغییر بدی هم عکس پروفایل تو

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله خانم خانما عضوی💝💝💝

فدا مدا،🧡

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2731

@عروسترکم   ؟

الان امضام درسته؟؟؟ 

پرروفم رو تغییر بدم دیگه؟ 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
@عروسترکم سلام لطفا منم تک کنید باران هستم وزن فعلی 91 قد160 وزن ایده آل 62

@عروسترکم     گلم 👆👆👆👆

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌

منو دیدی😐😐😐

@شب_بیدارم    

دوسه بار پیام دادم لطفا اگر میخونی لایک کن ک خیالم راحت شه ننه 😘

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
بله بانوعضوی ۲صفحه اول تاپیک روبخون کامل توضیح دادن استاترمتوجه میشی گلم شروع کن موفق باشی😘😍💪💪

مرسی مهربونم، انشالله که موفق میشیم

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
2740
پیاده روی.رقص .طناب.حلقه.دراز نشست.ازین چالش های ۳۰روزه دانلود کن از گوگل پلی .

مرسی دوستم💛💛 منم مثل تو باید موفق بشم💪💪

💛گروه زرد💛وزن فعلی ۹۰😌😌وزن هدف۷۰😃😃میتونممممممم💛💛💛💛
منو دیدی😐😐😐 @شب_بیدارم     دوسه بار پیام دادم لطفا اگر میخونی لایک کن ک خیالم راحت ...

من فدات شم بخدا خیل عظیمی از اعلامات رو دارم میخونم نوشتم همون صبحی اسمتو فداتشم ❤️❤️❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

سلام عزیزم من با این تاپیک پارسال ۱۵کیلو‌کم کردم از ۷۸اومدم ۶۳ ولی بازم پر خوری کردم الان وزنم ۶۸.۵۰۰ شده می‌خوام بشم ۶۰

@آسنات99    

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم
خواهش میکنم عزیزم هم قدیم باهم تقریبا .منم ۱۰۸ بودم پارسال.😊 موفق باشی دوستم

آره الان کامنتت رو خوندم خیلی ذوق کردم ، من تو عمرم هیچ وقت این وزن نبودم تو روز آخر بارداریم شده بود ۸۹ کیلو ولی نمیدونم چرا انقد هر روز و زنم داره بالا میره البته ترکم خیلی کمتر شده به نسبت اما میخوام بدم آزمایش تیروئید بدم حتما...سه سال پیش ۹۶ بودم رژیم گرفتم شدم ۷۶ حالا😔ولی خیلی امید دارم اینجا بتونم کم کنم و تثبیت  

2706