2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
بچه ها چجوری باید امضاء داشته باشم ؟

برو پروفایل ات اونجا هم میتونی امضاء تغییر بدی هم عکس پروفایل تو

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بله خانم خانما عضوی💝💝💝

فدا مدا،🧡

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2731

@عروسترکم   ؟

الان امضام درسته؟؟؟ 

پرروفم رو تغییر بدم دیگه؟ 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
@عروسترکم سلام لطفا منم تک کنید باران هستم وزن فعلی 91 قد160 وزن ایده آل 62

@عروسترکم     گلم 👆👆👆👆

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌

منو دیدی😐😐😐

@شب_بیدارم    

دوسه بار پیام دادم لطفا اگر میخونی لایک کن ک خیالم راحت شه ننه 😘

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
بله بانوعضوی ۲صفحه اول تاپیک روبخون کامل توضیح دادن استاترمتوجه میشی گلم شروع کن موفق باشی😘😍💪💪

مرسی مهربونم، انشالله که موفق میشیم

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
پیاده روی.رقص .طناب.حلقه.دراز نشست.ازین چالش های ۳۰روزه دانلود کن از گوگل پلی .

مرسی دوستم💛💛 منم مثل تو باید موفق بشم💪💪

💛گروه زرد💛وزن فعلی ۹۰😌😌وزن هدف۷۰😃😃میتونممممممم💛💛💛💛
منو دیدی😐😐😐 @شب_بیدارم     دوسه بار پیام دادم لطفا اگر میخونی لایک کن ک خیالم راحت ...

من فدات شم بخدا خیل عظیمی از اعلامات رو دارم میخونم نوشتم همون صبحی اسمتو فداتشم ❤️❤️❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

سلام عزیزم من با این تاپیک پارسال ۱۵کیلو‌کم کردم از ۷۸اومدم ۶۳ ولی بازم پر خوری کردم الان وزنم ۶۸.۵۰۰ شده می‌خوام بشم ۶۰

@آسنات99    

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم
خواهش میکنم عزیزم هم قدیم باهم تقریبا .منم ۱۰۸ بودم پارسال.😊 موفق باشی دوستم

آره الان کامنتت رو خوندم خیلی ذوق کردم ، من تو عمرم هیچ وقت این وزن نبودم تو روز آخر بارداریم شده بود ۸۹ کیلو ولی نمیدونم چرا انقد هر روز و زنم داره بالا میره البته ترکم خیلی کمتر شده به نسبت اما میخوام بدم آزمایش تیروئید بدم حتما...سه سال پیش ۹۶ بودم رژیم گرفتم شدم ۷۶ حالا😔ولی خیلی امید دارم اینجا بتونم کم کنم و تثبیت  

2706