2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512492 بازدید | 68299 پست
@فندق-فسقلی  جان ایا منو هم به لیست اضافه کردید؟  گروه زرد میشم ، وزن ...

@فندق_فسقلی    

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

سلام

فندق فسقلی@ لطفا منو هم وارد لیست کنین

قد ۱۷۰

وزن ۹۱ 

وزن هدف ۷۲

چالش پاییزی کاهش وزن* گروه زرد* وزن اولیه ۹۱* وزن هدف ۷۲* قد۱۷۰*              کسی که اراده ای محکم دارد جهان را بسوی خود میکشد😀😀💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمبه جون  من گروه نارنحی هستم هر کاری میکنم شب بیدارم رو نمیتونم تگ کنم

عزیزدلم وزن اولیه و هدفتو بهم بگو

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2728

خانمای که وزن کم کردن توروخدا روحیه بدین من ناهار ک خوردم همش حس میکنم وای کم خوردم. انقد میخوردم تا میترکیدم قبلا توروخدا روحیه بدین عقب نکشیم تازه کارا

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
سلام  روز بخیر  ممنون الهه جون که چالش گذاشتی.  ماه ها در انتظار شروعش بودم  ...

دیدم عزیزم💝💝

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2738
سلام فندق فسقلی@ لطفا منو هم وارد لیست کنین قد ۱۷۰ وزن ۹۱  وزن هدف ۷۲

@فندق_فسقلی    

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
@فندق_فسقلی    

ممنون عزیزم ، الان دیدم که من رو هم عضو کردن👌

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 
دیدم عزیزم💝💝

من هم پیام دادم ، عضو شدم؟🙂😀

سلام نرگس هستم

وزن فعلی ۷۸

وزن هدف ۵۸

اضافه وزن ۲۰ کیلو

گروه زرد

سرگروه: @فندق_فسقلی    

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
سلام منم میخوام عضو بشم @شب_بیدارم    

وارد لیستی خوش اومدی گلم❣️

خانمای که وزن کم کردن توروخدا روحیه بدین من ناهار ک خوردم همش حس میکنم وای کم خوردم. انقد میخوردم تا ...

از همگروهی هات یه رقیب پیدا کن و‌تو گزار هاش روزانتون میتونید همدیگر و تک کنید!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706