2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا الله

منم اومدم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731
سلامممممممم💃💃💃💃به پاییززززخوش آمدید💙💙💙💙پاییزآمده تامراعاشق کندخخخخ😂😂😂😂😂😂البته الهه وبر ...

آسنات جون من خیلی تلاش گردم تا بتونم شما رو تگ کنم ولی نشد.خواهش می‌کنم منو توی گروهتون بزارید

قد ۱۶۰

وزن ۶۴

هدف ۵۵

@آسنات۹۹

@آسنات ۹۹

@آسنات۹۹

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
سلام عزیزدلم من که کاری نکردم درکنارباانگیزه هامنم به شوق میام موفق باشی خوشگلم😘😘😘

فدات بشم‌گلم انشالله به زودی برمگردم پیش خودت 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     

منم هستم جون😍

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
سلام عزیزم.. خوش اومدی🤗🤗 نگران نباش با اراده و تصمیم مصمم میتونی💪💪💪💪👋👏👌👍

عزیز هرکاری میکنم تگ نمیشی

مزگینم

قد ۱۵۸ 

وزن ۸۹

ایده ال ۵۵

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم