2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512501 بازدید | 68299 پست

سلام من میخواستم با همین اکانت خودم برای مادرم رژیم بگیرم تنها مشکلی که داره اینه که مادر من ارتروز زانو داره و نمیتونه ورزش هایی که‌گفتید رو انجام بده فقط پیاده روی اونم آروم آروم میتونه بازم میتونه عضو گروه شما بشه؟؟؟اگه میتونه بشه الان ۹۵ کیلو هست میخواد ۷۵ کیلو بشه ۲۰ کیلو اضافه وزن داره که میفته تو گروه زرد فکر کنم عمده پا دردشم بخاطر اضافه وزنشه ممنون میشم کمکش کنید🌸

وزن شروع:۹۵

وزن هدف:۷۵

✈🇺🇸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 ...

سلام عشقم، پشت در بودیم😃😃😃

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
2740

سلام عزیزم 

من وزنم خیلی زیاده نسبت ب سنم

با توجه ب مطالب شما تو گروه قرمز قرار میگیرم

@عروسترکم 

لطفا منو ببرین داخل گروه تون 

به کمکتون برای کاهش وزن خیلی نیاز دارم

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

ووووی گم‌کرده بودم تاپیک‌جدید رو🤣🤣🤣🤣🤣🤯🤯🤯🤯🤯

سلااام ب همگی🤗🤗🤗🤗🤗🤗

تاپیک‌جدیدمون مبارک باشه کلی

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

قدم 172 

وزن 90

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

@sanaz718  

ساناز جونم منو بنویس تو لیست تثبیت مرسی عزیزم 😚😘

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2706