2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست
@شب_بیدارم         گلم من میخوام شام ماکارانی که باارد گندم هست که سف ...

ماکارانی کربو داره خوشگل من وبرای شام خوب اصلا مناسب نیست هر ۳۷۱ کالری یه بشقاب ماکارانیه تقریبا بشه یک لیوان پر

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

گفتم هم قد هستیم167

اهااا.. اره گفته بودی😅

همون هدفت را که ۵۵ زدی برات عالیه👌👌👌👌ورزش های قدرتی مخصوص قسمت های مختلف بدنت انجام بده، که خوب سایز کم کنی در کنار کاهش سایز😉💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
 نه ولییی خیلی  هیکلمون شبیه😂😂😂😂 و همچنین لباسش ... گلم در کنار وزن، سایزها ه ...

سمیه جان . 

اگر که بچه ها برای گزارش وزن و گزارش غذا هشتگ بذارن خیلی خوبه .

راحت تر دیده میشن و تشویق میشن . من الان دوست دارم کاهش وزن بچه ها رو ببینم اما تعداد صفحات بالاست . 

اگه صلاح دونستین همچین قانونی هم بذارین . هر کس هشتگ بذاره گزارشش دیده میشه . نذاره هم دیده نمیشه😀

2731
سلام خوبی سر گروه جان؟ وزن اولیه.     وزن هفته پیش.       این هف ...

افرین عزیزدلم خسته نباشی خانم🧡🧡🧡🧡👌🏻👌🏻👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
تاثیر داره گل محمدی دم کن بخور کاهشتم عالی بوده باریکلاااا😍😍

ممنون

گل محمدي برا چي خوبه

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
سمیه جان .  اگر که بچه ها برای گزارش وزن و گزارش غذا هشتگ بذارن خیلی خوبه . راحت تر دیده میشن ...

اره تو تاپیک قبلی همینکار را میکردیم....👌

اینجا هم‌بعضیا میزنن... ولی‌اگه‌همه بزنن هم خوب میشه..😉

اعلام میکنم که اینجا هم همینکار انجام بدن..

مرسی که یاداوری کردی🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ای جااانم بالاترین کاهش گروهم بودی افرین واقعا خسته نباشی خانم زیبااا💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

ممنون عزیزدلم💋💋💋💋💋💋💋💋

هنوز موتورم گرم نشده💪

بچه ها می دونن که پارسال تو یه فسقل آپارتمان هر روز هم بین۱۰ تا ۱۳ کیلومتر پیاده روی داشتم و هم چالش کار میکردم.💪

فعلا یواش یواش دارم کار میکنم.

اونقدر که میخوردم الان که نمیخورم بدنم شوک شده...😁

هفته های اول خوب کاهش دارم بعدش گرم گرم😥

بچه ها در جریانن😁

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
اهااا.. اره گفته بودی😅 همون هدفت را که ۵۵ زدی برات عالیه👌👌👌👌ورزش های قدرتی مخصوص قسمت های م ...

من هوازی وبعدم حلقه بعدم قدرتی های شکم میرم یادت یه بار گفتی این ورزشارو رو دنبه گوسفند انجام میدادی الان شیش تیکه بودم الان نقل شکم من با پهلوهام

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد