2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512507 بازدید | 68299 پست

سلام من حتما هستم حتما

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه هایی ک تو گروه قرمز عضو هستین همین جا منو تگ کنید و وزنتونو بگین... لازم نیست بیاین خصوصی🙏🙏🙏 ...

من بلد نیستم تگ کنم عزیزم

لطفا منو بنویس

من وزنم خیلی بالان نسبت ب سنم. خیلی ب کمک شما نیاز دارم

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

@شب_بیدارم    

سلام من اسمم آیدا هست ولی چون نام کاربریم آناهید بهم بگید آناهید.... 

وزن شروع: 55

قد: 160

7 کیلو اضافه وزن دارم و میوفتم تو گروه شما😁😁😁

❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

💙گروه آبی ✿✼:*゚:.。..。.:*・゚゚・*وزن فعلی : 55 😣 وزن هدف 48 😍 قد : 160 ■□■□■□■□■ من میتونم چون من لایق بهترین ها هستم. 😉😁💪💪💪
2740
عشقم بگم باز اطلاعاتمو يا خير😎😁😁😁😁😁😁

بگو یادداشت کنم عسلم

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊

@شب_بیدارم  

سلام منم عضو گروه تون کنید

وزن اولیه 61

وزن هدف 50

قد 152

اضافه وزن 11 کیلو

چالش زمستانی بامدادخمار شروع از 2/10/99 وزن شروع 61  وزن هدف اول 58  هدف دوم 55  هدف سوم 52  هدف آخر 50  من می‌توانم می‌شود عید 1400 یه مامان خوشتیپم  
2706