2733
2739
عنوان

حس واقعیتون بعد ازدواج بگید؟؟؟؟

113 بازدید | 15 پست

این حسو داشتین که همه چی تموم شد؟؟؟

ترس داشته باشین؟؟/

حتی دوران عقد؟؟؟

از حستون بگید؟؟؟؟چی تغییرکرد/؟؟؟

همونی بودکه فکرشو میکردین؟؟؟

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  

دوران عقد نداشتیم 

اما کلا زمانی که با هم بودیم و جدی شد ارتباطمون برای من بسیار لذت بخش بود و چیزی هم تغییر نکرده 

بلکه همه چیز بهتر شد

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
دوران عقد نداشتیم  اما کلا زمانی که با هم بودیم و جدی شد ارتباطمون برای من بسیار لذت بخش بود و ...

عاشقش بودی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عاشقش بودی؟

اره

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2738

اولش خیلی بد بود برام زندگی جهنمی داشتم اونی نشد که فکر میکردم خیلی بد بود بعد ی ماه پشیمون شدم از انتخابم ، ولی تو همون روزای اوج پشیمانی خدا یه نی نی بهمون داد   زندگیم ازین رو به اون روشد الانم دوتا بچه دارم یه دختر ‌‌ویه پسر ولی هنوزم بعد چندسال بااینکه زندگیم خوبه و روال عادی خودشو داره باز میگم پشیمونم و انتخابم اشتباه بوده 

تو ۶ماه عقد ترسم این بود ک شاید اخلاق و رفتارش بد باشه ولی خداروشکر هرروز بیشتر از روز قبل بهم وابسته شدیم و عاشقانه ۱۰سال ک باهم داریم زندگی میکنیم

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
اولش خیلی بد بود برام زندگی جهنمی داشتم اونی نشد که فکر میکردم خیلی بد بود بعد ی ماه پشیمون شدم از ا ...

ای بابا

بچه اوردن بحثش جداست

و کمکی به خوب بودن رابطه نمیکنه

تو ۶ماه عقد ترسم این بود ک شاید اخلاق و رفتارش بد باشه ولی خداروشکر هرروز بیشتر از روز قبل بهم وابست ...

خوشبحالت که اوکی شدی

من روز به روز استرسم بیشتر میشه

خوشبحالت که اوکی شدی من روز به روز استرسم بیشتر میشه

اصلا اصلا ب دلت بد راه نده

انتخابت رو کردی چ خوب چ بد‌. دوران عقد و نامزدی بهترین زمان شناخت

هر کی گفت طرفم رو نشناختم حتما خودش رو میزد کوچه علی چپ ک بریم زیر ی سقف درست میشه

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
2706