2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512507 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه من خوبه چون عادت به میان وعده دارم نصفشو میذارم واسه ساعت یازده😁

آهان نوش جونت عزیزم.. فکر کردم کلا کالری رو برای امروز با 100تا ببندی

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
سلام سميه جونم صبح ادينت بخيررررر😍😍😍😘

سلام‌ سوگلی‌جان😁

مرسی، صبح شما هم بخیر💃💃💃💃

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@شب_بیدارم   سلام سرگروه جونم. من یه سوال داشتم

عزیزم من یکشنبه وزن کردم 85 بودم واستپ بود وزنم. اما دوروز رژیم شوک گرفتم. امروز وزن کردم شدم 82ونیم. واینکه صبح زود پری شدم. الان این وزنم درسته یا کاذبه. الان کالری مجازم رو با وزن جدید حساب کنم؟؟؟ گیج شدم 

2738
چه ورزشی

يه كم پياده روي تند و بعدم درازو نشت و پلانك وپا كوهنوردي و پا تو شكم و ازاينا ،تو خونه انجام ميدم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
نه زیاد سخت نیست منم رژیم شیر و میوه گرفتم یه زمانی سخت بود بنظرم گیاه خواری بهتره😊

اره گياهخواري بهتره و تا شير وميوه، ساعت يازده اگه رسيدين بياين اينجا

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
اینم از صبحانه رژیمی ولی کامل من

گزارش امروز🥰🥰🥰

صبحانه ۱۶۲ کالری(نان تست، خرما، مویز، پنیر)

ناهار۵۰۰ کالری( آش شله قلمکار)

میان وعده۲۷۹ کالری(شکلات تلخ، پسته، سیب، شلیل،شیر،خرما)

شام۱۷۲ کالری(نان تست، گردو، مویز، پنیر)

کالری مجاز ۱۲۸۰

کالری مصرفی۱۱۱۴

دمنوش ۲ لیوان

آب فراوااااان 

ورزش اصولا جمعه ها سبک کار میکنم

فقط حلقه ۳۰ مین🌈🌈🌈🌈

سلام علیکم صبحتون بخیر .روزتون پر انرژی .من ی عدد خسته ام ک دو ساعت شب خوابیدم بقیشم همش رو پا بودم.

الانم منتظرم تخم مرغ آبپزم اماده بش میل کنم و بخوابم.و اب ولرم و لیمو هم در حال خوردنشم😁پیاده روی هم کردم صبح 

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2706