2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
لطف داری عزیزم 😘♥️ من از تابستون ۹۵ رژیم داشتم  از ۸۲ شدم ۷۵ بعدش اینجا تاپیک زدم چند نفری ...

چقدر مهربونی آخه😍😍😍بخدا من میخواستم برم تو این پیچ های اینیستا کلی پول بدم رژیم بگیرم خدا ترو رسوند 😍😍😍

این کاربر فوت شد 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها سلااااااام باربی های اینده😍😍😍 دارم ورزش میکنم 💪💪💪 ۳۰مین تردمیل میرم ۵۰تا شنا دیوار ۳۰ ...

افرین 👏👏👏👏منم الان میخومبرم پیاده روی 💪💪💪

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
سلام به سرگروه گل گلاب مون، عزیزم من وقت نمیکنم کل چت ها بخونم بخاطر بچه کوچیک شما هر موردی باشه تو ...

قبلاعضوبودی ووزن کم کردی گلم؟یاخاموش میخوندی

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
2731

سلام ب همه

عصرتون دل انگیز

بچه هایی که بعد سزارین لاغر کردید، شکمتون تخت شده یا افتاده؟؟؟

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

الهه جون کد برنامه کرفس واسه من نمیاد برنامه مانکن رو هم خودم استفاده میکنم الان ۲ روزه هعی میزنم کد نمیاد مجبورم از اکانت مانکن خودم خارج شم و وارد اکانت مانکن مامانم بشم برنامه دیگه ایی سراغ ندارید؟

✈🇺🇸
من که تا یکم کمتر میخورم سریع شکمم میره تو یکمم زیادتر میخورم شکمم میاد بیرون🥴🥴🥴الانم میفهمم که ...

حاالا من یه روز رژیم گرفتن هرکیو می بینم هی میگم شکمم تو‌ نرفته لاغر نشدم 🤣🤣🤣

این کاربر فوت شد 🖤
@سمیه1396     @فندق_فسقلی     @آسنات99     سلام خوشگلااااا😍😍 ...

سلام گلم🌸

سعی کن غذاهای مقوی بخوری عزیزم،، با نون پنیر ضعف میکنی صفه شبااا😅

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

تو گروه نارنجی هستم یانه؟

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
من که تا یکم کمتر میخورم سریع شکمم میره تو یکمم زیادتر میخورم شکمم میاد بیرون🥴🥴🥴الانم میفهمم که ...

من والا همچین زیادم نمیخورم فقط وزنم رفته بالا نگرانم همین جوری بره بالا 😂😂😂

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
2706