2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512493 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من گشنمه ۵ تا خرما خوردم و ۴۴ گرم شیره ؛ ۲ لیوان اب ولی گشنمه. خگخ رو چطوری میگذرونید؟ بگین چ ...

پاشو صبحانه رو بزن بر بدن کی شیره میخوره تو خگخ  

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2728
خانمای با اراده کی رقیب من میخواد بشه؟ وزنم ۶۵ هست و میخوام برسم به ۵۵

عزیزم من و محبت ۶۶ 

حدودای وزن توابم یه ۲ کیلو بالاتر 

اگه خواستی بیا باهم

وزن اولیه...۶۷/۷۰۰😑   وزن هدف ۵۷😎
نازنین جون امضاتو خوندم 😗😗😗 من دیشب مراسم خداحافظی با پفک و چیپس داشتم از هر کدوم چند تا دونه خو ...

ای جااانم 😂😂😂 بهترین مراسم جهااان😂😂😂💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

من منتظر کاهشای باحالتون هستم شدییید خانم زیبااا از امروز تا ۳ماهه دیگه پر قدرت و کاملااا رژیمی  میریم جلو🧡🧡🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
 سلام‌گلم اشکالی نداره به حاش امروز را حسابی رعایت کن، هم غذایی وهم ورزش... جبران میشه😉 اگه‌ ...

پریودیم بشدت دردناک و وحشتناک بود اینسری🥴 دیروزم یه مشکلی پیش اومده بود....واسه اولینبار تو دوران رژیم خراب شد☹️☹️☹...نمیدونم اصلا چقدر بالا زده...افسرده شدم😪😪😪

به حکمتش دل بسپار 🌿
نوشته از اول مهر تا هفته؟؟؟

نمیدونم من یکم دوم بود اومدم واسه ثبت نام دیدم همه تاپیکا الهه قفله و نوشته ظرفیت تکمیل شده😔

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2740
سلام جوووونم صبحانه دو عدد خرما و دو عدد گردو😋

نوش جوووون

من امروز دیر پاشده بودم بدو حاضر شدم

هیچی نخوردم هیچیااااا

شیطونه میگه خگخ کن 

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
ممنون عزیزم شما گفتین گروه پرشده ولی همینطوری با شما پیش برم میخواستم ببینم فرق من با اونا که عضون ...

هیچ فرقی نداره گلم فقط بچه های گروه اسمشون تولیست وزن هست که هریکشنبه لیست وزن روتوی تاپیک وزن میزاریم🌼🌼🌼

نمیدونم من یکم دوم بود اومدم واسه ثبت نام دیدم همه تاپیکا الهه قفله و نوشته ظرفیت تکمیل شده😔

سلام خوبی؟؟؟؟

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2706