2703
2553
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512266 بازدید | 68299 پست
@سمیه1396   سلام عزیزدلم😍.. سمیه من امروز مشکلی داشتم و مجبور بودم تماما بیرون غذا بخورم... ...

سلام‌گلم

اشکالی نداره

به حاش امروز را حسابی رعایت کن، هم غذایی وهم ورزش... جبران میشه😉 اگه‌ کالریت هم بالا زده،، از امروزت کم کن..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب نسبت به من لاغرتری دیگه عزیزم چون قدت خیلی از من بلندتره😍

خاستم انگیزه شه واست 😁😁😁

ایشالا ی رقیب سرسخت پیدا کنی خوشگل خانوم

موفق باشی✌✌✌

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2720
نه عشقم گزارش اختیاریه برو یکشنبه بیا 😂😂😂😂💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻♥️♥️♥️♥️

نازنین جون امضاتو خوندم 😗😗😗

من دیشب مراسم خداحافظی با پفک و چیپس داشتم از هر کدوم چند تا دونه خوردم تا ناکام نشم🤣🤣🤣

یکشنبه رو عششششق است😍

2714
بخدا همه اینا رو میدونم من خودم قبلا سر گروه بودم همه راهای قول زنی و کم خوردن و انگیزه رو از برم ام ...

عیب نداره خودتو سرزنش نکن پیش میاااد 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
سلام منم نی خوام گروه سبز عضو بشم  نمی دونم چطوری؟؟؟ وزن ۶۶ قد ۱۶۴ وزن عید ۶۱ الان ۶۶ کیلوم& ...

فک کنم دیگه عضو نمیگیرن😔

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
ماشاالله تو چند وقت اين قدر كم كردين

پیوسته نبود ۶ ماه ۲۰ کیلو بقیشم کم کم 

رژیم میگرفتم ول میکردم ولی برنمیگشت خیلی نمیخوردم

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706