2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512518 بازدید | 68299 پست
نه بابا خواهر ما کلا یهو داغون شد این چند ماه اخیر زندگی مالی مون همش کم میاریم. تا پارسال اسفند&nbs ...

انشاالله دوباره همون میشی 

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی سرگروه جون سمیه هستم خواننده خاموش تاپیک بودم وعضویتم فقط به خاطر این تاپیک بوده خانمی خیلی دوس ...

خیلی خوش آمدی عزیزدلمممم منم خیلی دوستدارم😘😘عزیزم انشاءالله زودی به هدفت برسی😍💪💪💪💙

2731
سلام  ببخشید من باید تو گروه آبی باشم ولی تگ کردنو بلد نیستم  قدم ۱۶۴وزن ۷۵میخوام ۶۷باشم & ...

سلام گلم خوش آمدی توضیحات اول تاپیک روبخون کامل توضیح دادن بعدش شروع کن موفق باشی تومیتونی😘💪💪😍😍😍

@آسنات99     سلام آسنات عزیزم سرگروه گرامی من 68کیلوم قد163 میخام بشم 60کیلو

سلام نازنینم خوش آمدی توضیحات اول صفحه روبخون شروع کن پروفایل وامضاتم درست کن موفق باشی😍💙💙♥😘💪

2740
سلااام دوباره😍 آسنات جانم کجایی خواهر؟ من رو نوشتی توی لیست؟  از کی شروع میکنیم ؟ شرایط این ...

سلام گلم خوش آمدی۲صفحه اول توضیح کاملش هست بخون موفق باشی💜❤💙💪💪😘ببخش عزیزم سرم شلوغ پلوغ بودامروز😂😂