2733
2734
عنوان

چرا چرا واقعا چراولم‌کرد😣

233 بازدید | 20 پست

.سلام دوستان ببخشید.بابا تاتاپیک خیانت عشق عاشقی نزنی.کسی نمیاد.خواستم بگم میشه زمان برنامه لباسشویی تغییرداد.پاکشوماس.زمان هربرنامه ب جز دوتا ک یکی ۱۵ دیقس.یکی ۴۵

همه بالای ی ساعت.خو پدرش درمیاد

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗

😂😂😂 بزووور میخای بیاریمونااا

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

چون ول کنش اتصالی کرده بود

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

بابا هی تاپیک‌میزنم بخدا فقط تاپیک خیانت میرن.خو منم سوال دادم

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗

متاسفم برو همون تاپیک خیانت مادرشوهر

2740
چون شناختت

وا.چیو شناخت.مگه تاپیکم‌چیه.الله اکبر انگار جنسیه ک میخاید گزارش بزنید

😂😂😂 بزووور میخای بیاریمونااا

اومدی ممنون🤣حالا بگو چ کنم

😂😂😂چرا جدی میگیری

😖😖😖😖

مال ما ی ساعته بزارش ۴۵

۴۵ هم دارم ولی مال کودک‌نیست .نوشته این ۴۵ انرژی و برق بیشتر مصرف میکنه.با ۱۵ بشورم بافت لباسش خراب نمیشه؟

2706