2752
2734
عنوان

دیشب مهمونی داشتم میشه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 53 پست
الویت حرف شوهرته ...

اولویت شوهره درست ولی قرار نیست هر شکری شوهر خورد ما چشم بسته اجرا کنیم می‌تونست با زبون چرب و نرم شوهرشو نرم کنه الان دیگه روابط خودش و خواهرش خراب شد خانواده خودشم تو دلشون ازش ناراحتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل مهمونی ازم پرسید کیا دعوتن اسم بردم بلند گفت فلانیو دعوت نمیکنی !اجازه نمیدم دعوتش کنی منم به هم ...

حق دارید ولی چاره نداشتید و کار همسرتون هم خیلی مزخرف بوده 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2731
نمیومد ولی من این حس بدو نداشتم باخودم ،عید اونم مهمونی داد بهن گفت بخاطر اینکه تورو دعوت نکردم به خ ...

یه مدت بین دو تا خواهرام همچین مشکلی بود.اگه مهمونی میدادن،اصلا نمیزاشتیم اونی که دعوت نشده بفهمه.چون می‌گفتیم دلش می‌شکنه و غصه میخوره که بخاطر مشکل باجناقها،نمیتونه تو جمع خانواده باشه🥺

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
نمیاد خیلی وقته خونم نمیاد حتی بتازگیا دعوتش کردم نیومد با اینکه کارگر داشتن رفت پیش مامانم

خوب پس نمیاد دیگه. برای چی ناراحتی که نگفتی

آخه گفتی شوهراتون با هم مشکل دارن. گفتم شاید تنهایی بیاد

اولویت شوهره درست ولی قرار نیست هر شکری شوهر خورد ما چشم بسته اجرا کنیم می‌تونست با زبون چرب و نرم ش ...

راهکار نخواستن 

فقط نظر برای کارشون خواستن 

منم نظر دادم 

اگه به راهکار بود 👇🏻

با زبون نرم میشه مار رو از سوراخ بیرون آورد ، شوهر رو نمیشه !!؟؟

و هزار تا راهکار دیگه 

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون
یه مدت بین دو تا خواهرام همچین مشکلی بود.اگه مهمونی میدادن،اصلا نمیزاشتیم اونی که دعوت نشده بفهمه.چو ...

تو یه ساختمونن دونفرشون میفهمن حالم خیلی بده وسط مهمونی فهمیدم شوهرش نیس خونه 😭😭😭😭😭😭

خوب پس نمیاد دیگه. برای چی ناراحتی که نگفتی آخه گفتی شوهراتون با هم مشکل دارن. گفتم شاید تنهایی بیا ...

باهم تلفنی ارتباط داریم خونه پدرم قرارمیذاریم همو میبینیم بچه هامون همو دوس دارن😭

یبار دعوتش کردم با تینکه کارگر داشتن نیومد

به نظرم چون شوهرت از قبل گفته بوده دعوت نکن بهتر بوده که دعوت نکردی چون ممکن بود برخوردی کنه باهاشون که بیشتر باعث شرمندگیت میشد

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
تو یه ساختمونن دونفرشون میفهمن حالم خیلی بده وسط مهمونی فهمیدم شوهرش نیس خونه 😭😭😭😭😭😭

🥺😮‍💨

باید کم‌کم باجناقها رو آشتی بدین.

جفتتون حرفهای مثبت بینشون رد و بدل کنید تا دلشون نسبت بهم نرم بشه.یا اگه میتونین اصل مشکل رو حل کنید.اینجوری بخاطر همسراتون،شما هم باید یه عمر قید همو بزنید.

حالا تو خانواده‌ی همسر من اگه یوقت بین عروسا،یا دامادها مشکلی پیش بیاد،اصلا بچه‌ها قید همو نمیزنن.اصلا اینقدر جو خاص و قوی هست که اونایی هم که با هم قهرن،اکراها هم شده تو مهمونیا شرکت میکنن،حالا یا آشتی میکنن همونجا یا همونجور سرسنگین ادامه میدن .آدم نمیدونه بخاطر حس قوی خواهر برادرا خوشحال باشه که هیچی از هم دورشون نمیکنه،یا از اینکه احساسات عروسها،یا دامادها نادیده گرفته میشه غصه بخوره؟🥴🤕

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
2706