2733
2734
عنوان

چرا چرا واقعا چراولم‌کرد😣

232 بازدید | 20 پست

.سلام دوستان ببخشید.بابا تاتاپیک خیانت عشق عاشقی نزنی.کسی نمیاد.خواستم بگم میشه زمان برنامه لباسشویی تغییرداد.پاکشوماس.زمان هربرنامه ب جز دوتا ک یکی ۱۵ دیقس.یکی ۴۵

همه بالای ی ساعت.خو پدرش درمیاد

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗

😂😂😂 بزووور میخای بیاریمونااا

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون ول کنش اتصالی کرده بود

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

بابا هی تاپیک‌میزنم بخدا فقط تاپیک خیانت میرن.خو منم سوال دادم

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗

متاسفم برو همون تاپیک خیانت مادرشوهر

2738
چون شناختت

وا.چیو شناخت.مگه تاپیکم‌چیه.الله اکبر انگار جنسیه ک میخاید گزارش بزنید

😂😂😂 بزووور میخای بیاریمونااا

اومدی ممنون🤣حالا بگو چ کنم

😂😂😂چرا جدی میگیری

😖😖😖😖

مال ما ی ساعته بزارش ۴۵

۴۵ هم دارم ولی مال کودک‌نیست .نوشته این ۴۵ انرژی و برق بیشتر مصرف میکنه.با ۱۵ بشورم بافت لباسش خراب نمیشه؟