2737
2739
عنوان

فردا آزمون آیین نامه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازمون عملی دادی؟بارچندم قبول شدی؟دیروز عملی امتحان دادم رد شدم گفت انقد ک رانندگیت خوبه دفعه بعد قبو ...

من هر جفتشو تو یه روز دادم قبول شدم 

دوبل که الان میلنگم با ماشین خودم سر ازمون انقدر قشنگ زدم بین ۴۰ نفر فقط منو قبول کرد افسره 

😆یاد خودم افتادم ..باور کن تو عمرم ندیده بودم پاهام اونجور بلرزه 😓۴ تا خانم بودیم میلرزیدیم 😆

بار اول قبول شدی

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2731
دفعه چندم قبول شدی فرمونو

سوم🤦‍♀️😂

دفعه اول استرس داشتم ماشین خاموش شد تا راه افتادم 

دفعه دوم تو پارک دوبل فاصله ام کم بود 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
پیش مربی محک میگرفتم مربی میگفت سفت نگیر.بعد من خودم ماشین ندارم.یعنی می تونم بدون ماشین با همین کلا ...

بله منم ماشین نداشتم بار دوم قبول شدم

اگر انسانها همدیگر را درک کنند ، قاضی ها باید شغل دیگری برای خود انتخاب کننننند...
منم دیروز رد شدم😣 انقد ماشینش بد بود دوبلم بد شد بااینکه دوبلم درست بود همیشه

من تا ماشین رو روشن کردم اصلن ماشین در اختیارم نبود انگار داست پرواز می کرد چرا؟؟در صورتی ک اصلن پام رو گاز نبود 

*** حول حالنا ای احسن الحال**
2738
سوم🤦‍♀️😂 دفعه اول استرس داشتم ماشین خاموش شد تا راه افتادم  دفعه دوم تو پارک دوبل فاصله ام ...

من ک هنوز جا دارم رد شم😂😂😂

احساس نکردی ماشین ازمون داغونه؟

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
من ک هنوز جا دارم رد شم😂😂😂 احساس نکردی ماشین ازمون داغونه؟

وحشتناک بود😂🤦‍♀️

کلاجش تا زیر گردنم‌میومد بالا تا راه میفتاد لعنتی😂😂

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
من تا ماشین رو روشن کردم اصلن ماشین در اختیارم نبود انگار داست پرواز می کرد چرا؟؟در صورتی ک اصلن پام ...

فکر کنم دنده بوده ماشین..افسر گفت رانندگیت عالیه ایراد کوچیک باعث رد شدنت شد

نه بابا سرهنگ بهمون گفت خدا وکیلی اصلا تسلط دارید با این لرزش ؟تنها میخوایید کجا برید ؟؟😡 ما ۴ تا ...

وای قبله منم یه خانوم بود بار دهمش دوباره همونجور میلرزید افسره انقدر خوب بود گفت کلا ماشینو بیخیال ارمونو بیخیال چند تا نفس عمیق بکش هر وقت حس کردی ارومی شروع کن بازم کمربندو نبست وترمز دستی رو نخوابوند نه راهنمازد نه چیزی دوبارم خاموش کرد 😂😂😂😂😂😂

من شنبه داشتم.هفت تا تابلو و دوتا تقاطع و یه دونه سرعت مناطق مسکونی و یه چراغ چشمک زن زرد و یه حرکت ...

چجوری فرداش شهری دادی؟برا ما باید یک و نیم هفته از آیین نامه بگذره تا بتونی بدی

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
2706