2703
2553
عنوان

فردا آزمون آیین نامه دارم

196 بازدید | 54 پست

خانوما اصلا کتابش برام خیلی زیاده اصلا نمیتونم کتاب رو بخونم چیکار کنم 

اگ همه تست هارد قشنگ بزنم قبول میشم؟؟ 

دارم از استرس میمیرم 

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من شنبه داشتم.هفت تا تابلو و دوتا تقاطع و یه دونه سرعت مناطق مسکونی و یه چراغ چشمک زن زرد و یه حرکت دسپ پلیس بقیه حفظ کردنی نبود باید کتاب رو فهمیده باشی تا جواب بدی قبول شدم ولی فرداش شهر رو رد شدم.چیکار کنم رو فرمون مسلط باشم؟؟حرکت مارپیجی نرم؟؟

*** حول حالنا ای احسن الحال**
من شنبه داشتم.هفت تا تابلو و دوتا تقاطع و یه دونه سرعت مناطق مسکونی و یه چراغ چشمک زن زرد و یه حرکت ...

با فرمون بازی نکن و با دو دست سعی کن نگیری فرمونو و استرس نداشته باشی 

من از روز اول اموزش مربیم بهم گفت فرمونو با یه دست نگه دار بتونی مسلط بشی بهش 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
قسمت تابلوها رنگ ها سرعت ها شکل ها و حق تقدم  رو کاملا حفظ شو فول فول بعد تست بزن برا من از فصل ...

ازمون عملی دادی؟بارچندم قبول شدی؟دیروز عملی امتحان دادم رد شدم گفت انقد ک رانندگیت خوبه دفعه بعد قبولی ..دوبل و با فاصله زدم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2714
من شنبه داشتم.هفت تا تابلو و دوتا تقاطع و یه دونه سرعت مناطق مسکونی و یه چراغ چشمک زن زرد و یه حرکت ...

فرمونتو محکم بگیر مارپیچی نمیری حتما شل گرفتی

اگر انسانها همدیگر را درک کنند ، قاضی ها باید شغل دیگری برای خود انتخاب کننننند...

😆یاد خودم افتادم ..باور کن تو عمرم ندیده بودم پاهام اونجور بلرزه 😓۴ تا خانم بودیم میلرزیدیم 😆

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..

منم دیروز رد شدم😣

انقد ماشینش بد بود دوبلم بد شد بااینکه دوبلم درست بود همیشه

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
پیش سرهنگ ک باید دو دست بگیریم که؟؟!!

نه من یه دست گرفتم ی دستممو همینجوری گذاشتم رو فرمون ک گیر نده بهم 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
با فرمون بازی نکن و با دو دست سعی کن نگیری فرمونو و استرس نداشته باشی  من از روز اول اموزش مرب ...

دفعه چندم قبول شدی فرمونو

فرمونتو محکم بگیر مارپیچی نمیری حتما شل گرفتی

پیش مربی محک میگرفتم مربی میگفت سفت نگیر.بعد من خودم ماشین ندارم.یعنی می تونم بدون ماشین با همین کلاسا قبول شم؟؟

*** حول حالنا ای احسن الحال**
2706