2737
2739
عنوان

فردا آزمون آیین نامه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 54 پست
باور کن میتونن یکم گذشت کنن ولی پول میخان ..هرسری ۱۰۰میگیرن دیگه البته تا ۳بار رد شدن...دیروز از بین ...

اره دقیقا همینه برا من سال ۹۷ بود جلسه ای ۴۰تومن بود

اگر انسانها همدیگر را درک کنند ، قاضی ها باید شغل دیگری برای خود انتخاب کننننند...
ما شهر بهاریم تو همدان اینجام زنونه مردونشو امسال کردن انگار مسجده،کلاساش باهم بودیم نمیدونم چرا آز ...

وای حتما افسر کمه 

نه ما تهرانیم یکشنبه ها هر هفته هست  زنونه مردونه هم نیست قرو قاطیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین برا منم همه میگفتن ردی ۴۰ نفر تو یه روز رد شدن یعنی یه نفرم اونروز قبول نشده بود  حتی افس ...

منم یادم رفت ترمز دستی رو بخابونم،وقتی اون گفت دست پیشو گرفتم گفتم حواسم بود خودم؛ولی قبول شدم

فقط نمیدونم فازشون چیع ک کلاچو اونقدررررررر شُل کرده بودن.مگس میشنست روش میخابید

فقط اینکارو کردن بنظرم پول جمع کنن....

ولی ما میتوانیم

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
اره دقیقا همینه برا من سال ۹۷ بود جلسه ای ۴۰تومن بود

مربیم میگه افسرا سخت گیرشدن قبلا خیلی راحتتر بود خودشم اصلا قبول نداره افسرارو ..وقتی گفتم رد شدم تعجب کرد گفت تو دیگه چرا..فک کن با اینکه یکی از اشناها سفارشمو کرد و منم مسلط بودم ردم کرد گفت دفعه بعد کمکت میکنم قبول شی ولی رانندگیت عالیه و تنها میتونی توشهر شلوغ رانندگی کنی..اخرش سر در نیوردم چندچندم ..

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2731
وای حتما افسر کمه  نه ما تهرانیم یکشنبه ها هر هفته هست  زنونه مردونه هم نیست قرو قاطیه&nb ...

عاره افسرای بازنشسته ی پیر میان که کل صورتشون چروک شده

و خیلی بداخلاق

ادم میگرخه ازشون

ولی من موقعی که نشستم پیشش ،انگار ن انگار پیشم کسی بود

و اِلا باید سکته ناقصه رو میزدم

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
مربیم میگه افسرا سخت گیرشدن قبلا خیلی راحتتر بود خودشم اصلا قبول نداره افسرارو ..وقتی گفتم رد شدم تع ...

اون ۱۰۰ تومن پول کم داشته

اون ۱۰۰ تومن پول کم داشته

خخخ

قبول دارم دوبلم بد شد ولی میتونست قبول کنه خیلی رو دوبل حساسه مقصر بیشتر اموزشگاه بود ک ماشینشون داغون بود هرچی گاز میدادیم مگه حرکت میکرد صدای موتورش تا بلوار بعدی میرفت راه میفتاد..

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
خخخ قبول دارم دوبلم بد شد ولی میتونست قبول کنه خیلی رو دوبل حساسه مقصر بیشتر اموزشگاه بود ک ماشینشو ...

ایول همین.افسر من انقد خودش کلاچ ترمز میگرفت میخاستم بهش بگم بفرما اینم دنده و فرمون خودت برون دیگه منو چرا نشوندی اینجا؟؟؟؟ولی با پررویی روندمو قبول شدم

2740
ایول همین.افسر من انقد خودش کلاچ ترمز میگرفت میخاستم بهش بگم بفرما اینم دنده و فرمون خودت برون دیگه ...

دور از جون همیشه موفق باشی