2737
2739
عنوان

فردا آزمون آیین نامه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 54 پست
منم دوبل رو با فاصله زدم

نباید فرمون دومو زود بگیریم یا خیلی زیاد سمت جدول بریم..ماشینش انقد بد بود نمیشد بین کلاچ و فرمون هماهنگی داشته باشی قراره با ماشین ازمون برم تمرین  قلقشو بگیرم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
واقعن افرین ب شما ... پس حتما استعداد داشتی

بله ..اصلانم استرس نداشتم حتی دوبل هم ازم نگرف تا دید خیلی مسلطم فقط گف دنده عقب برو رفتم بعدشم گف دور بزن زدم وگف بزن کنار قبولی 

اگر انسانها همدیگر را درک کنند ، قاضی ها باید شغل دیگری برای خود انتخاب کننننند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری فرداش شهری دادی؟برا ما باید یک و نیم هفته از آیین نامه بگذره تا بتونی بدی

وا چرا من روزی که ایین نامه رو دادم  قبول شدم ساعت ده بود ایین نامم

شهری تا ساعت یک فرصت بود زود مدارکمو دادم رفتم سر ازمون شهری دوازده امتحان دادم شهری قبول شدم سال پیش 

2731
وا چرا من روزی که ایین نامه رو دادم  قبول شدم ساعت ده بود ایین نامم  شهری تا ساعت یک فرصت ...

نمیدونم والا اینجا کلاسا که تموم میشه باید بری پول بخوابونی،بعد سه شنبه ی هفته ی بعدش(اگه نوبت زنا باشه؛چون یه هفته مرده یه هفته زن)بری امتحان بدی اگه قبول شدی پنج شنبه ای که داره میاد نه،پنجشنبه ی بعدش بری امتحان تو شهری.اینجا انقدررررر پشتشو دراز میکنن ادم خسته میشه

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
بله ..اصلانم استرس نداشتم حتی دوبل هم ازم نگرف تا دید خیلی مسلطم فقط گف دنده عقب برو رفتم بعدشم گف د ...

ب من گفت عالیه رانندگیت خیلی مسلطی ولی دوبل گرفت خراب کردم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
بله ..اصلانم استرس نداشتم حتی دوبل هم ازم نگرف تا دید خیلی مسلطم فقط گف دنده عقب برو رفتم بعدشم گف د ...

بابل خیلی سخت گیرن خیلی ..چندسریه ک دفعه اولیا رو میندازن..دیروز دختره با قاطعیت گفت دفعه اول ردی..

وای قبله منم یه خانوم بود بار دهمش دوباره همونجور میلرزید افسره انقدر خوب بود گفت کلا ماشینو بیخیال ...

😆طفلکی ..من درکش میکنم 😶😓😁

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2738
ب من گفت عالیه رانندگیت خیلی مسلطی ولی دوبل گرفت خراب کردم

ی جلسه ازاد بگیر خیلی کمکت میکنه ی روز قبل امتحانت بگیر 

اگر انسانها همدیگر را درک کنند ، قاضی ها باید شغل دیگری برای خود انتخاب کننننند...
نمیدونم والا اینجا کلاسا که تموم میشه باید بری پول بخوابونی،بعد سه شنبه ی هفته ی بعدش(اگه نوبت زنا ب ...

وای کودوم شهرین مردونه زنونه نداشت برا ما بعد ایین نامه کارت کشیدیم تو اموزشگاه فیشارو ریختیم رفتیم ازمون شهری 

اونجا هم پسرا یه طرف بودن خانوما یه طرف هر سری ۴ نفر اقا یا خانوم سوار میکرد خیلی بده که یه هفته بگذره ادم کلا یادش میره دیگه من شنبه کلاس شهریام  تموم شد یکشنبه هر جفتشو قبول شدم 

بابل خیلی سخت گیرن خیلی ..چندسریه ک دفعه اولیا رو میندازن..دیروز دختره با قاطعیت گفت دفعه اول ردی..

بله منم ردم کردن الکی اما دومی ایرادی نداشتم که بگیرن ازم.بااینکه وقتی رفتم ثبت نام کردم حتی بلد نبودم ماشینو روشن کنم اما خداروشکر ۱۲جلسه خیلی فول شدم

ی جلسه ازاد بگیر خیلی کمکت میکنه ی روز قبل امتحانت بگیر 

گرفتم دوبلمو درست میزدم ولی موقع امتحان قلق ماشینه انقد بد بود از دستم در رفت..فک کن وقتی میخواستی حرکت کنی باید انقد گاز میدادی صدای موتورش تا ۱۰متر اونورتر میرفت تا حرکت کنه ژیان بهتر بود تا این ماشین

وای کودوم شهرین مردونه زنونه نداشت برا ما بعد ایین نامه کارت کشیدیم تو اموزشگاه فیشارو ریختیم رفتیم ...

ما شهر بهاریم تو همدان

اینجام زنونه مردونشو امسال کردن انگار مسجده،کلاساش باهم بودیم نمیدونم چرا آزمون آیین نامه رو جدا کردن

تو شهری ام باهم بودیم با مردا

اینجا فقط سه شنبه ها آزمون آیین نامه میگیرن اونم دوهفته یکبار،توشهری ام فقط پنجشنیه ها میگیرن

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤

ببین برا منم همه میگفتن ردی ۴۰ نفر تو یه روز رد شدن یعنی یه نفرم اونروز قبول نشده بود 

حتی افسر گفت چرا امروز که ایین نامه دادی اومدی برا شهری

خیلی با اعتماد بنفس گفتم بار اول ایین نامه رو قبول شدم بدون غلط بار اولم شهری رو قبول میشم ان شا الله 

حتی ترمز دستی رو نخوابوندم  ولی تک به تک همرو گرفت دنده عقب دور دوفرمون دوبل بعد گفت قبولی 

بله منم ردم کردن الکی اما دومی ایرادی نداشتم که بگیرن ازم.بااینکه وقتی رفتم ثبت نام کردم حتی بلد نبو ...

باور کن میتونن یکم گذشت کنن ولی پول میخان ..هرسری ۱۰۰میگیرن دیگه البته تا ۳بار رد شدن...دیروز از بین دخترا فقط یکی قبول شد بار اول ک اونم روز قبلش با ماشین ازمون رفته بود و قلقشو داشت..بقیه همه بار دوم سوم قبول شده بودن و بعضیا ک بار هشتم ردشدن

2706