2737
2739

دوسالونیمه با همه ی اخلاقای نامزدم از دوستی تا نامزدی ساختم.بارها بهش گفتم رو چی حساسم باز انجام داد.هرکاری دوس داشت کرد و اصلا به این فکر نکرد چی سر من میاد.همیشه الویتش دوستاش و خونوادش و فامیلاش بودن.باهاش صحبت کردم با مهربونی گفتم با قهر گفتم هیچ کدوم فایده نداره.این اواخر که حس میکنم دیگه مثل قبل دوسم نداره.وقت نمیذاره توجه نمیکنه منو بیرون نمیبره فقط اگه قهر کردم اومد دم محل کارم معذرت خواهی اما باز باهام لج میکرد چند ساعت بعدش.ی زنگ زدن ساده رو ازم دریغ میکنه.دیروزم قرار بود ببرم سرکار بهم گفت فامیلامون مهمونمم خودت برو😔😔😔بحث رفتن و....نیس بحث اینه برام ارزش قائل نیس.ی دفه دیگم گفت باید دختر داییم برسونم زشته تو خودت برو.این دفه غر نزدم نگفتم ناراحتم چون اصلا ناراحتیم براش اهمیت نداره.فقط تو سکوت خودم اشک ریختم.از این که نمیتونم دیگه خودم خالی کنم ناراحتیم بکم حالم بده😔😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
از همچین مردایی متنفرم

اینم شانس ما هست 

دو تا برادر داره مثل کوه پشت زنشونند 

کسی نمی تونه تو بگه زن امر کنه برادرشون سلام هم نمیدن بهت 

بعد من سر توهین جاری قهر بودم شوهرم با جاری اونقدر گرم بود این باعث شده همه به خودشون اجازه بدن توهین کنند

اینم بگم این کمبود محبت ربطی به محبت زن شون ندارن می خوان از بقیه توجه بگیرن مثل دلقک ها

ببخشی منو ولی حقته 

ما هرچی میکنیم هربلایی سرمون میاد تقصیر خودمونه 

انتخاب نادرست و اهمال کاری و ...

یه ذره برای خووت ارزش قائل میشدی 

یکی عزت نفس 

بی نیازی 

بی نیاز باش رها کن 

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡

اگه نامزدی جدا شو . سالی که نکوست از بهارش پیداست. من که تو نامزدی بهم توجه می کرد الان بی محبته وای به حال تو. تو رو خدا فکر خودتون باشید. تو این زندگی های بی محبت ادم له می شه

عزیزم اخلاقای دیگه اش چیا هست که بده؟ خونه و ماشین داره؟ خسیس هست؟ عیاشه؟ اهل دود و دمه؟ اهل فحاشی هست؟ دست بزن داره؟ توی جمع ارزش میده بهت؟ 

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
2706