2733
2734
من یه بار از پزشک پرسیدم گفت نباید هیچ گوشت و مرغی خورد حالا نمی‌دونم ماهی میشه یانه دقیقا 

تو کلاسای مراقبه هم میگن نباید خورد سطح انرژی ادمو میاره پایین و باعث میشه مستعد بیماری بشیم چون گوشت مردار هست 

😍😍😍🧿🧿🧿🤣🤣🤣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

واایی منم میخوام لاغر بشم چیکار باید بکنم؟

گیاه خور شو اگر خام گیاه خوار بشی ک کلامیشی باربی !!!هیچی باید اول از گیاه خواری ساده  شروع کنی سبزیجات ابمیوه زیاد بخوری

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
2731
گیاه خور شو اگر خام گیاه خوار بشی ک کلامیشی باربی !!!هیچی باید اول از گیاه خواری ساده  شروع کنی ...

فقط باربی نمی شی 

کلی مشکلات دیگه هم داره

مخصوصا برای کسایی که گروه خونیشون  o هست 

فقط باربی نمی شی  کلی مشکلات دیگه هم داره مخصوصا برای کسایی که گروه خونیشون  o هست

نمیدونم منو ک خیلی لاغر کرد گذاشتمش کنار

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
میشه بگی چه غذاهایی تو برنامتون بود؟ 

فقط سبزیجات و میوه و چهار مغز تو برنامم بود،سیب زمینی و کرفس من خیلی میخوردم،شامم فقط سالاد بود،ناهارم هم خورشت کرفس جدا مامانم درست میکرد که گوشت و مرد نداشته باشه،البته من تخم مرغ هم میخوردم،البته خب من رژیمم اینطوری بود چون مریضی داشتم و دکتر گفت باید وگان بشی

در کل ناهارو شام و اینا برنامتون چی بود؟ 

عزیزم من برای خودم جایگزین انتخاب کرده بودم 

خودن رو گول می زدم بافت قارچ به شدت شبیه گوشت بود 

بخاطر همین من توی همه ی وعده های غذاییم از قارچ استفاده می کردم 

بازم شما از متخصص تغذیه کمک بگیر 

خودش رژیم غذایی بهت می ده 

فقط سبزیجات و میوه و چهار مغز تو برنامم بود،سیب زمینی و کرفس من خیلی میخوردم،شامم فقط سالاد بود،ناها ...

چه خوب ممنونم از توضیحاتت. بعددبیماریتون خوب شد انشاا.؟

😍😍😍🧿🧿🧿🤣🤣🤣
عزیزم من برای خودم جایگزین انتخاب کرده بودم  خودن رو گول می زدم بافت قارچ به شدت شبیه گوشت بود ...

هدفم رژیم نیست برای مراقبه به ما گفتن نباید لبنیات و گوشت و دارو بخوریم 

😍😍😍🧿🧿🧿🤣🤣🤣