2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
من کلا گوشت قرمز و شیرینیجات نمیخورم خیلی وقته ولی خب مرغو ماهی میخورم ایا باید حذف بشن؟

تو گیاه خواری مرغ و ماهی باید حذف شه

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
هرچی دیدی سبزه بخور    

🤣🤣🤣🤣

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
من کلا گوشت قرمز و شیرینیجات نمیخورم خیلی وقته ولی خب مرغو ماهی میخورم ایا باید حذف بشن؟

من یه بار از پزشک پرسیدم گفت نباید هیچ گوشت و مرغی خورد حالا نمی‌دونم ماهی میشه یانه دقیقا 

مادرم ضربان قلب من است.
2706