2752
2734
اومدیم و دوسال طول کشید نمیشه نفرستاد که

دوسال دیرتر برن دانشگاه بهتره یا مریض شن

حالا دوسال دیرتر پرفسور شن عین مامان باباهاشون😁

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کردی پدر و مادر بیشعور کمه؟ حالا فردا ببین چقدر بچه هاشونو بفرستن. بعضیا که واسه راحتیه خودشون ک ...

چیکار میشه کرد؟ابتداییا هیچی وای دبیرستانیا مجبورن برن 

برین خره اموزش پروشو بگیرید که سرشو کرده تو برف 

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
فکر کردی پدر و مادر بیشعور کمه؟ حالا فردا ببین چقدر بچه هاشونو بفرستن. بعضیا که واسه راحتیه خودشون ک ...

چرا توهین میکنی؟؟؟؟؟

من اگر بخوام بچم رو بفرستم مدرسه، با رعایت همه موارد بی شعور میشم؟؟؟!!!!

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2731

سلام عزیزم خیلی حرفتون خوب بود ببخشید اینجوری میگم منم دارم فردا میرم مدرسه خانواده اجبارم نکرده ولی خودم میخوام برم

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
دوسال دیرتر برن دانشگاه بهتره یا مریض شن حالا دوسال دیرتر پرفسور شن عین مامان باباهاشون😁

عقیده شما قابل احترام نظر من همینه که گفتم

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
فکر میکنی واسشون مهمه؟!من دقت کردم اونایی که دفاع میکنن دو دسته ان!یا دیگه جایی نبوده که از اسفند نر ...

اصلا هم اینطور نیست بهتره قضاوت نکنین

من خودم دانش آموزم و میخوام برم اجبار خانوادم نبوده

توهین نکنین❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
عقیده شما قابل احترام نظر من همینه که گفتم

شاید چون فوتی نداشتید تو فامیلتون 

ما خیلی فوتی داشتیم حدود ۶..۷ نفر

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
اصلا هم اینطور نیست بهتره قضاوت نکنین من خودم دانش آموزم و میخوام برم اجبار خانوادم نبوده توهین نک ...

کسی شما رو نمیگه با این سن و سال!منطورم بچه های کوچیک بود. که نمیتونن بهداشت رو رعایت کنن

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید