2733
2739
اصلا هم اینطور نیست بهتره قضاوت نکنین من خودم دانش آموزم و میخوام برم اجبار خانوادم نبوده توهین نک ...

دختر منم مثل شما.

مواظب خودت باش خانوم گل. خدا همه تون رو حفظ کنه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهشاً چشم انداز دوساله سه ساله ترسیم نکنید پاییز امسال را نفرستید تا ببینیم شرایط چطور میشه انشاءالله  که واکسنش ساخته بشه از شر این ویروس لعنتی راحت بشیم

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

حداقل میذاشتن امار مراسما و مسافرتا بیاد ببینیم اصلا پدر و مادری زنده میمونه که لوازمو مدرسه بچشو ضد عفونی کنی بعد میگفتن حضوری😔

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2731
چیکار میشه کرد؟ابتداییا هیچی وای دبیرستانیا مجبورن برن  برین خره اموزش پروشو بگیرید که سرشو کر ...

تو این پستممنظورم از (خره)

خر نیست

خِر ینی گریبان

سوئ تفاهم نشه

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
شاید چون فوتی نداشتید تو فامیلتون  ما خیلی فوتی داشتیم حدود ۶..۷ نفر

نمیدونم دو دلم پسرم اصرار داره بره مدرسه شون زوج و فرد کردن روزی سه ساعت

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2738
اخه الان دانشگاه هم مجازی ...بعد بچه دبستانی من باید حضوری باشه 

وااای انقدر حرصم میگیره.‌..چرا دانشگاها باید مجازی باشه ولی مدارس حضوری

خب چون تحت نظر یه وزارتخونه نیستن...این وزیره دلش خوشه هر دقیقه یه چیز میگه

مدرسه ی ما گفت اگه دوست دارین بیاین اگه ندارین نیاین هیچ اجباری نیست..چون تلویزیونم مدرسه مجازی داره 

حرفاتون کاملا درست،اما می دونی کجا اشکال داره،کلی آدم انگار نه انگار که کروناست تو مسافرت،تو بازار، تو مهمونی،تو عروسی،تو عزا،نمی دونم چرا صحبت از مدرسه می سه همه یاد کرونا میفتن،انصافی و وجدانی بگید کدوماتون این کارا رو که گفتم نکردید

نمیدونم دو دلم پسرم اصرار داره بره مدرسه شون زوج و فرد کردن روزی سه ساعت

ان شالله که هرچی خیره پیش بیاد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
حداقل میذاشتن امار مراسما و مسافرتا بیاد ببینیم اصلا پدر و مادری زنده میمونه که لوازمو مدرسه بچشو ضد ...

دقیقا    اصلا مدارس نمیتونن پروتکل ها رو صد در صد اجرایی کنن خیلی مدارس فضا ندارن 

چرا توهین میکنی؟؟؟؟؟ من اگر بخوام بچم رو بفرستم مدرسه، با رعایت همه موارد بی شعور میشم؟؟؟!!!!

با رعایت چه مواردی؟ویروسی که ناشناختست،و هر،روزی،یه چیزی،میگن براش.جدیدا امریکا تحقیق،کرده فاصله دومتر و ماسک هم تضمینی،نیست واسه نگرفتن ویروس.دقیقا چیو رعایت میخوان،کنن بچه ها؟

خانما لطفا توهین نکنید اتفاقا ما نه مسافرت رفتیم نه مهمونی نه عزاداری نه پارک نه عروسی ولی با رعایت بهداشت بچمو‌میفرستم مدرسه  چون مجازی نمیتونم  در توانمون نیست  و امکانات نداریم  واعصابم نمیکشه  میخواستم کلا ثبت نامشون نکنم ولی خودشون گریه و زاری کردن ما رو ثبت نام کن 

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
2706