2737
2734

شايد واقعا بشه همينطور كه شما ميگي گفت

بعضيا واقعا چيزي بارشون نيست يا زيادي خوش بينن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که دارم میرم فردا😊

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2740

فکر میکنی واسشون مهمه؟!من دقت کردم اونایی که دفاع میکنن دو دسته ان!یا دیگه جایی نبوده که از اسفند نرفته باشن الان میخوان بچه ها رو از سر باز کنن یا جاری و خواهرشوهرشون فرهنگیه

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
شايد واقعا بشه همينطور كه شما ميگي گفت بعضيا واقعا چيزي بارشون نيست يا زيادي خوش بينن

واقعا چ جوری بچه دبستانی میتونه چند ساعت ب ماسک و صورتش دست نزنه ...از مدرسه میاد مداد و دفترش رو چ جوری ضدعفونی کنیم😬

2706