2733
2734

برامن جنرال تک هست 

من رو دمای ۱۵۵ میزارم به مدت یک ساعت عالی میشه کیکام 

سلام بر امام زمان: سَلامُ اللّٰهِ الْكامِلُ التَّامُّ الشَّامِلُ الْعامُّ ، وَصَلَواتُهُ الدَّائِمَةُ وَبَرَكاتُهُ الْقائِمَةُ التَّامَّةُ عَلىٰ حُجَّةِ اللّٰهِ وَوَ لِيِّهِ فِى أَرْضِهِ وَبِلادِهِ ، وَخَلِيفَتِهِ عَلىٰ خَلْقِهِ وَعِبادِهِ ، وَسُلالَةِ النُّبُوَّةِ وَبَقِيَّةِ الْعِتْرَةِ وَالصَّفْوَةِ ، صاحِبِ الزَّمانِ ، وَمُظْهِرِ الْإِيمانِ ، وَمُلَقِّنِ أَحْكامِ الْقُرْآنِ ، وَمُطَهِّرِ الْأَرْضِ ، وَناشِرِ الْعَدْلِ فِى الطُّولِ وَالْعَرْضِ ، وَ الْحُجَّةِ الْقائِمِ الْمَهْدِيِّ ، الْإِمامِ الْمُنْتَظَرِ الْمَرْضِيِّ ، وَابْنِ الْأَئِمَّةِ الطَّاهِرِينَ ، الْوَصِيِّ ابْنِ الْأَوْصِياءِ الْمَرْضِيِّينَ ، الْهادِي الْمَعْصُومِ ابْنِ الْأَئِمَّةِ الْهُداةِ الْمَعْصُومِينَ تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم میوفته خدایاشکرت بابت هدیه قشنگت 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برامن جنرال تک هست  من رو دمای ۱۵۵ میزارم به مدت یک ساعت عالی میشه کیکام

من برا جهاز دختر خواهرشوهرم خریدم ، میگه تو دمای ۱۸۰ درجه بهد دوساعت هنوز مایع بود ، ممکنه ایراد داشته باشه؟

فقط خدا 
2731
ممکنه  مشکل از کیکت باشه منم اولا کیک پختنی نمیپخت فک میکردم از توستره ولی بعدا فن و فنون کیک پ ...

نه میگه دماش رو اخر گذاشتم پخت، در حالی که فروشنده گفته بود ۴۰ دقیقه مرغ کامل میپزه

فقط خدا 
من برا جهاز دختر خواهرشوهرم خریدم ، میگه تو دمای ۱۸۰ درجه بهد دوساعت هنوز مایع بود ، ممکنه ایراد داش ...

یعنی حتی گرمم نشده ؟ غیر ممکنه آخه ساید درست روشنش نکرده ؟ من پنج ساله دارم هرروز ایتفاده میکنم خداروشکر عالیه 

سلام بر امام زمان: سَلامُ اللّٰهِ الْكامِلُ التَّامُّ الشَّامِلُ الْعامُّ ، وَصَلَواتُهُ الدَّائِمَةُ وَبَرَكاتُهُ الْقائِمَةُ التَّامَّةُ عَلىٰ حُجَّةِ اللّٰهِ وَوَ لِيِّهِ فِى أَرْضِهِ وَبِلادِهِ ، وَخَلِيفَتِهِ عَلىٰ خَلْقِهِ وَعِبادِهِ ، وَسُلالَةِ النُّبُوَّةِ وَبَقِيَّةِ الْعِتْرَةِ وَالصَّفْوَةِ ، صاحِبِ الزَّمانِ ، وَمُظْهِرِ الْإِيمانِ ، وَمُلَقِّنِ أَحْكامِ الْقُرْآنِ ، وَمُطَهِّرِ الْأَرْضِ ، وَناشِرِ الْعَدْلِ فِى الطُّولِ وَالْعَرْضِ ، وَ الْحُجَّةِ الْقائِمِ الْمَهْدِيِّ ، الْإِمامِ الْمُنْتَظَرِ الْمَرْضِيِّ ، وَابْنِ الْأَئِمَّةِ الطَّاهِرِينَ ، الْوَصِيِّ ابْنِ الْأَوْصِياءِ الْمَرْضِيِّينَ ، الْهادِي الْمَعْصُومِ ابْنِ الْأَئِمَّةِ الْهُداةِ الْمَعْصُومِينَ تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم میوفته خدایاشکرت بابت هدیه قشنگت 
یعنی حتی گرمم نشده ؟ غیر ممکنه آخه ساید درست روشنش نکرده ؟ من پنج ساله دارم هرروز ایتفاده میکنم خدار ...

میگه ۸ صبح تو دمای ۱۸۰ کیک گذاشتم ۱۱ هنوز مایع بود بعد دما رو اخر گذاشتم پخت ، میگه کلا گرماش کمه و دیر گرم میشه، منم با تحقیق خریدم و همه تایید کردن میگم شاید توستر مشکل داره ببرم عوض کنم یا اون فوت و فنش رو بلد نیست

فقط خدا 
2740
میگه ۸ صبح تو دمای ۱۸۰ کیک گذاشتم ۱۱ هنوز مایع بود بعد دما رو اخر گذاشتم پخت ، میگه کلا گرماش کمه و ...

خودت یبار برو خونشون براش امتحان شاید بلد نیست